Szukaj

Znamy płeć drugiego dziecka Uli Chincz. Po rodzinnej debacie gwiazda wybrała piękne imię

Ula Chincz w ciąży

Ula Chincz w ciąży

Ula Chincz dwa tygodnie temu zaskoczyła wszystkich informacją o ciąży. Gwiazda pochwaliła się zdjęciami z pięknej sesji. Dzisiaj zdradziła płeć i imię dziecka.

Ula Chincz to niekwestionowana gwiazda stacji TVN. Widzowie mogą się z nią co jakiś czas spotykać w programie Dzień Dobry TVN, gdzie jako reporterka stawia czoła najróżniejszym zadaniom. Swoje dziennikarskie pasje rozwija również, prowadząc blog, oraz kanał na YouTube, jej program internetowy Ula Pedantula zdobył już w sieci ogromną rzeszę wiernych fanów. Ula wzbudza spore zainteresowanie kolorowej prasy. Jednak w jej życiu próżno szukać skandali, które nadawałyby się na okładki tabloidów. Gwiazda wiedzie bowiem bardzo spokojne życie u boku swojego męża i syna. Wkrótce jej rodzina powiększy się o kolejnego członka.

Kilka miesięcy temu dziennikarka i jej mąż świętowali 14. rocznicę ślubu. Chociaż Ula rzadko dzieli się kadrami ze swojego życia prywatnego, to właśnie tamtego dnia postanowiła zrobić swoim fanom prawdziwą gratkę i dodać kadry w objęciach męża. Kilka dni temu, jednak zaskoczyła wszystkich jeszcze bardziej, informując, o tym, że jest w ciąży. Zdjęcia z przepięknej sesji ciążowej błyskawicznie obiegły media. Chociaż długo ukrywała swój stan, to teraz chętnie dzieli się kolejnymi szczegółami. Właśnie zdradziła płeć i imię, jakie wybrali dla maluszka.

Ula Chincz zdradziła płeć i imię dziecka

Rok 2020 to prawdziwy baby boom w polskim show-biznesie. Nie ma miesiąca, że by nie pojawiały się doniesienia o kolejnych ciążach lub narodzinach dzieci. Do grona przyszłych mam dołączy także Ula Chincz. Razem z mężem wychowują już 11-letniego syna Ryszarda. Chłopiec już za chwilę doczeka się rodzeństwa.

Influencerka właśnie zdradziła na swoim kanale kolejne szczegóły swojej ciąży. Gwiazda w dzisiejszym filmiku, który opublikowała w social mediach, zdradziła, że urodzi chłopca.

Bardzo się z tego cieszę. To będzie mężczyzna. Jestem już przegłosowana w domu 3:1, ale ja sobie dam radę. Będą mnie nosić na rękach.

Rodzina wybrała już także imię dla nowego członka rodziny. Nie było to jednak takie łatwe, ponieważ musiało ono spełniać określone kryteria: imię tradycyjne, łatwe do zmiękczenia i znajdujące odpowiedniki w obcych językach.

Rysiek dorzucił 4 kryterium pt. „musi być na R” i lista nagle skróciła się bardzo mocno. Stąd pomysł na Roberta. Ja się trochę upierałam przy Romanie, ale mój mąż powiedział nie, nie wiem dlaczego – zdradziła.

Przyszła mama nie zdecydowała się jednak zdradzić terminu porodu. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak czekać na informację o tym, że drugi syn Uli jest już na świecie.


Ula Chincz jest w ciąży - wygląda jak księżna Diana

Ula Chincz jest w ciąży - wygląda jak księżna Diana

Ula Chincz w ciąży

Ula Chincz w ciąży

Ula Chincz w ciąży

Ula Chincz w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×