Ula Chincz pierwszy raz pokazała w całej odsłonie swojego 10-letniego syna! Ryszad to cała mamusia!

Ula Chincz

Ula Chincz

Ula Chincz pokazała swojego syna Rysia

Ula Chincz świętuje 10 urodziny swojego syna Ryszarda. Z tej okazji dziennikarka pierwszy raz pokazała dwa zdjęcia syna. Zobaczcie jak Rysio wyglądał kilka lat temu, a jak wygląda dziś.

Ula Chincz obecnie jest gwiazdą TVN, reporterką DDTVN oraz prowadzącą swój tematyczny program w TVN Style. O jej życiu prywatnym fani wiedzą jednak niewiele. Ula nigdy nie miała wielkiego parcia na szkło, zatem doskonale udało się jej rozdzielić życie prywatne od zawodowego. Dziennikarka TVN bardzo niechętnie wypowiada się o swoim życiu rodzinnym. Wiadomo jednak, że 41-letnia prezenterka od kilkunastu lat jest żoną Sławomira Chincza, z którym ma 10-letniego syna Ryszarda.

O mężu Uli wiadomo jedynie, że jest poza show biznesem – pracuje bowiem w branży technologicznej. Ula natomiast smykałkę do dziennikarstwie odziedziczyła po swoim znanym ojcu – Andrzeju Turskim, który niestety zmarł w 2013 roku. Najmniej wiadomo o synu dziennikarki – Rysiu, którego mama przed mediami chroni jak oka w głowie. Kilka lat temu w rozmowie z Fleszem wyznała, że bardzo żałuje, iż jej mały Rysio nie miał okazji, by lepiej poznać swoich dziadków.

Moi rodzice byli za młodzi, żeby umrzeć. Boli, że nie widzą, jak Rysio dorasta. Nigdy nie naciskali na mnie, żebym urodziła dziecko. Gdybym wiedziała, jak niewiele czasu im zostało, możliwe, że zdecydowałabym się zostać mamą wcześniej. Na co dzień mierzę się z problemami jedynaczki, która została sama na świecie – wyznała Ula.

Ula Chincz wyjawiła także, że śmierć boleśnie Rysia doświadcza, bowiem chłopiec w swoim życiu stracił już trzy bliskie mu osoby.

Jak zmarła moja mama, Ryś miał półtora roku. Wiedział, że babcia odeszła. Dziś zawsze pokazuje na niebie gwiazdkę, która jest babcią Zosią. Tak się niestety złożyło, że później zmarła jego niania, a trzecią osobą, którą stracił w swoim życiu, był właśnie dziadek –  wyznała Ula

Ryszard skończył obecnie 10 lat i dopiero teraz możemy zobaczyć jak wygląda syn Uli Chincz. Dziennikarka wkleiła bowiem na swoim profilu dwa zdjęcia chłopca.

Poduszka ta sama… Chłopak też… Wszystkiego najlepszego z okazji dziesiątych urodzin Riccardo!- napisała Ula

Zobaczcie jak słodki Rysio wyrósł!

Gwiazdy TVN Style na jesiennej ramówce: Rozenek, Sablewska, Kalczyńska, Lucińska, Chincz

Urocza Ula Chincz pokazała się bez grama makijażu! W takim naturalnym wydaniu możecie jej nie poznać!

Ula Chincz całkowicie zmieniła swoją fryzurę! Internauci porównali ją do pięknej Kingi Rusin! Czy faktycznie jest podobna?


Ula Chincz pokazała swojego syna Rysia

Ula Chincz pokazała swojego syna Rysia

Ula Chincz przefarbowała włosy na ciemny brąz oraz obcięła grzywkę

Ula Chincz przefarbowała włosy na ciemny brąz oraz obcięła grzywkę

Ula Chincz bez makijażu

Ula Chincz bez makijażu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×