Szukaj

Ula Chincz poznała męża w klubie dla gejów. Nie od razu zaiskrzyło

Ula Chincz z mężem

Ula Chincz z mężem

Jak Ula Chincz poznała swojego męża? Pierwszy raz spotkali się… w klubie gejowskim. Jak wyglądało spotkanie pary? O wszystkim gwiazda opowiedziała Izie Janachowskiej.

Ula Chincz jest jedną z bardziej lubianych dziennikarek. Pozytywna energia, która drzemie w każdym jej geście czy słowie, wprawia widzów w dobre samopoczucie. Choć ostatnio rzadziej pojawia się w telewizji, jest bardzo aktywna na swoim kanale na Youtube Ula Pedantula. Profil skierowała głównie do kobiet. W filmikach porusza tematy dotyczące związków, jak i obowiązków domowych. Jej kanał obserwuje ponad 260 tysięcy osób.

Ostatnio zrobiło się o niej głośniej, a to za sprawą ciąży. Już wkrótce, bo na przełomie grudnia i stycznia, na świecie pojawi się jej drugi syn, dla którego wybrała imię Robert.

Ula Chincz opowiedziała o tym, jak poznała męża

Dziennikarka rzadko porusza kwestie związane z jej życiem prywatnym. Na profilu na Instagramie dodaje zdjęcia, na których widoczny jest jej 11-letni syn, ale o ujęcia z jej mężem jest znacznie trudniej. Dopiero w dniu 14. rocznicy ślubu, która miała miejsce 20 maja, pokazała jak wygląda Sławomir Chincz.

Już wówczas wszyscy zauważyli, że ich uczucie nie słabnie mimo upływu lat. Pod fotografią Ula pozwoliła sobie na chwilę prywaty i zamieściła romantyczny wpis.

14 lat temu wyszłam za mąż za tego faceta i to była NAJLEPSZA decyzja w moim życiu! Dzisiaj życzyłabym sobie tylko, żeby nasze wspólne, kolejne lata były tak samo udane jak pierwsza czternastka.

W wywiadzie z Izabelą Janachowską w ramach cyklu Śluby gwiazd opowiedziała o tym, jak poznała swojego męża. Choć wówczas nie pojawiała się jeszcze w mediach, to historia poznania małżonków jest niczym wyjęta z filmu.

Poznaliśmy się w klubie gejowskim. Dobrze się bawiłam, to był ten klub, w którym się kończyły wszystkie noce i tam były najlepsze balety. I ewidentnie najlepsi faceci. Żadne z nas nie pamięta, gdzie myśmy się spotkali po raz pierwszy tak, żeby sobie podać dłoń. Dopiero tam zaiskrzyło. Jakoś musiałam dobrze wypaść na tle chłopaków. Zaczęliśmy dłużej rozmawiać przy barze i pamiętam, że ja tej nocy – a raczej tego ranka – wróciłam do domu i już czekał na mnie SMS: „No to kiedy ta kolacja?”. Myślę, że klub mógłby być dumny, że jest autorem niejednego małżeństwa, również heteroseksualnego.

Choć na początku Ula Chincz nie traktowała Sławomira Chincza jako potencjalnego kandydata na partnera, w krótkim czasie zrodziło się między nimi niezwykle silne uczucie. Jak przyznała w trakcie wywiadu:

Mnie się Sławek bardzo podobał, natomiast ja go nie rozważałam jako partnera na życie. Dla mnie to był taki rebel, właśnie człowiek-przygoda, facet, który dobrze się bawi w życiu. Ja sama chciałam się z nim dobrze bawić, a że to zabrnęło w jakieś rejony, w które się nie spodziewałam, to było tylko bardzo miłą niespodzianką.

Kim jest mąż Sławomir Chincz?

Sławomir Chincz, mąż Uli, nie jest związany z show-biznesem. Zajmuje się branżą związaną z nowymi technologiami, lecz jak sama przyznała, wykonuje bardzo kreatywną pracę.

Z niecierpliwością czekamy na informację o pojawieniu się małego Roberta na świecie, a szczęśliwym przyszłym rodzicom raz jeszcze składamy gratulacje.


Ula Chincz z mężem

Ula Chincz z mężem

Ula Chincz z mężem

Ula Chincz z mężem

Ula Chincz z mężem

Ula Chincz z mężem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×