Szukaj

Ula Chincz ścięła włosy i nie zebrała najlepszych recenzji. Efekt rozczarował internautów: „Nie rób tak, proszę”

Ula Chincz metamorfoza

Ula Chincz metamorfoza

Ula Chincz ma krótkie, czarne włosy. Nowa fryzura dziennikarki nie przypadła do gustu większości internautów, którzy wypowiedzieli się na jej temat. Czy gwiazda może mówić o nieudanej metamorfozie?

Ula Chincz swoją karierę na szklanym ekranie rozpoczęła w wieku 35 lat. Zanim trafiła na antenę TVP zajmowała się marketingiem i PR-em. Jak sama mówi, swój zawodowy sukces zawdzięcza tylko i wyłącznie sobie, choć wielu próbowało przypisać go jej ojcu – Andrzejowi Turskiemu, który za życia uchodził za jedną z największych gwiazd Telewizji Publicznej.

Nikt nie wierzył, że wygrałam casting do »Pytania na śniadanie« bez protekcji ojca, ale ważne, że ja wiem, jak było naprawdę – wyznała w jednym z wywiadów ambitna dziennikarka.

W 2014 roku Ula przeszła z TVP do TVN-u, gdzie w pełni rozwinęła swoje skrzydła. W porannym show spełnia się nie tylko jako reporterka i dziennikarka biegle mówiąca po włosku, francusku i angielsku, ale też jako ekspertka od domowych wyzwań. Od kilku lat prowadzi hitowy kanał na YouTube pod nazwą Ula Pedantula. Prezenterka regularnie podpowiada swoim fanom, jak radzić sobie najwłaściwiej z codziennymi domowymi wyzwaniami: przykładowo prozaicznym usuwaniem plam, organizacją domu czy też wykonywaniem oryginalnych prezentów i niebanalnych dekoracji.

Doskonałym uzupełnieniem vloga Uli jest jej profil na Instagramie, na którym raczy fanów także smakołykami ze swojego życia prywatnego. W niedzielę pochwaliła się swoją nową fryzurą. Chincz znacznie ścięła włosy i przefarbowała je na czarny kolor, co niestety nie spotkało się z najlepszym przyjęciem wśród internautów:

  • Ula… Nie rób Tak… Proszę.
  • Kolor och nie.
  • Nie ten kolor…
  • Przepraszam, ale ja wolę w jaśniejszych. Zdecydowanie młodziej!
  • Jaśniejsze włosy podkreślały Pani piękny kolor oczu i sprawiały, że twarz była taka promienna. Ten kolor nadaje trochę za dużo szarości.
  • Jak zwykle śliczna, ale blond to blond.

Jak oceniacie metamorfozę Uli Chincz? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka przesadziła z wypełniaczami? Jej powiększone usta wprawiły w osłupienie cały internet!

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy! Jej 8-letnia córka wzięła udział w brawurowej akcji ratunkowej! Wszystko jest na zdjęciach!

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka zaliczyła wielką wpadkę! Takiego numeru aktorka nie wywinęła od początku swojej kariery!


Ula Chincz w krótkich i czarnych włosach

Ula Chincz w krótkich i czarnych włosach

Ula Chincz przefarbowała włosy na ciemny brąz oraz obcięła grzywkę

Ula Chincz przefarbowała włosy na ciemny brąz oraz obcięła grzywkę

Ula Chincz w ciemnym blondzie

Ula Chincz w ciemnym blondzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×