Szukaj

Ula Chincz ścięła włosy i nie zebrała najlepszych recenzji. Efekt rozczarował internautów: „Nie rób tak, proszę”

Ula Chincz ma krótkie, czarne włosy. Nowa fryzura dziennikarki nie przypadła do gustu większości internautów, którzy wypowiedzieli się na jej temat. Czy gwiazda może mówić o nieudanej metamorfozie?
Ula Chincz metamorfoza

Ula Chincz metamorfoza

Ula Chincz swoją karierę na szklanym ekranie rozpoczęła w wieku 35 lat. Zanim trafiła na antenę TVP zajmowała się marketingiem i PR-em. Jak sama mówi, swój zawodowy sukces zawdzięcza tylko i wyłącznie sobie, choć wielu próbowało przypisać go jej ojcu – Andrzejowi Turskiemu, który za życia uchodził za jedną z największych gwiazd Telewizji Publicznej.

Nikt nie wierzył, że wygrałam casting do »Pytania na śniadanie« bez protekcji ojca, ale ważne, że ja wiem, jak było naprawdę – wyznała w jednym z wywiadów ambitna dziennikarka.

W 2014 roku Ula przeszła z TVP do TVN-u, gdzie w pełni rozwinęła swoje skrzydła. W porannym show spełnia się nie tylko jako reporterka i dziennikarka biegle mówiąca po włosku, francusku i angielsku, ale też jako ekspertka od domowych wyzwań. Od kilku lat prowadzi hitowy kanał na YouTube pod nazwą Ula Pedantula. Prezenterka regularnie podpowiada swoim fanom, jak radzić sobie najwłaściwiej z codziennymi domowymi wyzwaniami: przykładowo prozaicznym usuwaniem plam, organizacją domu czy też wykonywaniem oryginalnych prezentów i niebanalnych dekoracji.

Doskonałym uzupełnieniem vloga Uli jest jej profil na Instagramie, na którym raczy fanów także smakołykami ze swojego życia prywatnego. W niedzielę pochwaliła się swoją nową fryzurą. Chincz znacznie ścięła włosy i przefarbowała je na czarny kolor, co niestety nie spotkało się z najlepszym przyjęciem wśród internautów:

  • Ula… Nie rób Tak… Proszę.
  • Kolor och nie.
  • Nie ten kolor…
  • Przepraszam, ale ja wolę w jaśniejszych. Zdecydowanie młodziej!
  • Jaśniejsze włosy podkreślały Pani piękny kolor oczu i sprawiały, że twarz była taka promienna. Ten kolor nadaje trochę za dużo szarości.
  • Jak zwykle śliczna, ale blond to blond.

Jak oceniacie metamorfozę Uli Chincz? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka przesadziła z wypełniaczami? Jej powiększone usta wprawiły w osłupienie cały internet!

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy! Jej 8-letnia córka wzięła udział w brawurowej akcji ratunkowej! Wszystko jest na zdjęciach!

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka zaliczyła wielką wpadkę! Takiego numeru aktorka nie wywinęła od początku swojej kariery!


Ula Chincz w krótkich i czarnych włosach

Ula Chincz w krótkich i czarnych włosach

Ula Chincz przefarbowała włosy na ciemny brąz oraz obcięła grzywkę

Ula Chincz przefarbowała włosy na ciemny brąz oraz obcięła grzywkę

Ula Chincz w ciemnym blondzie

Ula Chincz w ciemnym blondzie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×