Ula Chincz w młodości. Stare zdjęcie gwiazdy zachwyciło internautów! Dostrzegli w niej księżną Dianę i Grażynę Torbicką na raz

Ula Chincz jak księżna Diana i Grażyna Torbicka

Ula Chincz zaskoczyła ostatnio swoich fanów prezentując fotkę sprzed 23 lat. Gwiazda podczas egzaminów maturalnych wyglądała jak… młoda Grażyna Torbicka. Zobacz, jak zmieniła się od tego czasu.

Ula Chincz w programie Dzień Dobry TVN stawia czoła najróżniejszym zadaniom – żegluje na jachcie do regat okołoziemskich, skacze ze spadochronem z autorem książki o strachu, albo patroluje miasto z zespołem konnej policji. Dziennikarka przeprowadziła kilkaset wywiadów ze znanymi gwiazdami ze światowego show-biznesu. Ula rozmawiała z Carlą Bruni, Jamiem Olivierem, Lisą Stansfield.

Zanim Chincz w 2014 roku trafiła do TVN-u, prowadziła w TVP Pytanie na śniadanie. Warto wspomnieć, że gwiazda jest nie tylko cenioną reporterką, ale także autorką popularnego bloga i kanału na YouTube Ula Pedantula, poświęconego codziennym domowym wyzwaniom. Właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych Ula utrzymuje stały kontakt ze swoimi fanami, których z dnia na dzień przybywa. Ostatnio na profilu gwiazdy TVN-u pojawiła się zaskakująca fotka sprzed 23 lat:

Oto maturzystka Pedantula. To była 23 lata temu… Wbijajcie na bloga zobaczyć pozostałe zdjęcia, poczytać moje wspomnienia i dowiedzieć się co bym radziła sobie samej gdybym mogła cofnąć czas – napisała Ula.

Na zdjęciu widzimy piękną maturzystkę. Ula 23 lata temu wyglądała jak Grażyna Torbicka. Inni internauci porównali Ulę do księżnej Diany. Zdjęcie prezenterki natychmiast skomentowali jej fani, nie szczędząc swojej idolce salwy komplementów:

  • W pierwszej chwili myślałam, że zrobiłaś sobie dziś zdjęcie retro. Aż doczytałam opis. Nic się nie zmieniasz.
  • Ja myślałam, że to aktualne zdjęcie, tylko zrobione w stylu retro
  • Widzę podobieństwo do księżnej Diany
  • Jak młoda Grażyna Torbicka
  • Nic się nie zmieniłaś
  • Myślałam, ze to zdjęcie z dzisiaj
  • Tak samo młoda
  • Oprócz długości włosów nic się nie zmieniłaś

Jak wam się podoba maturzystka Ula Chincz?

 


Ula Hincz 23 lata temu wyglądała jak Grażyna Torbicka

Ula Hincz 23 lata temu wyglądała jak Grażyna Torbicka

scena z: Gra¿yna TorbickaFestiwal Filmowy Cannes '99fot. ¯yburtowicz/AKPA

Grażyna Torbicka w młodości

Księżna Diana w młodości

Księżna Diana w młodości

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×