Szukaj

Ula Chincz najpierw pokazała męża, a teraz pochwaliła się synem. Ma już 11 lat i jest do niej bardzo podobny

Ula Chincz z mężem

Ula Chincz z mężem

Ula Chincz, z okazji nadchodzącego wielkimi krokami Dnia Matki, zdecydowała się pokazać wspólne zdjęcie z synem. To dla fanów gwiazdy prawdziwa gratka, ponieważ dziennikarka rzadko decyduje się na taki krok.

Ula Chincz to niekwestionowana gwiazda stacji TVN. Widzowie mogą się z nią co jakiś czas spotykać w programie Dzień Dobry TVN, gdzie jako reporterka stawia czoła najróżniejszym zadaniom. Swoje dziennikarskie pasje rozwija również, prowadząc blog, oraz kanał na YouTube, jej program internetowy Ula Pedantula zdobył już w sieci ogromną rzeszę wiernych fanów.

Prezenterka rzadko dzieli się swoją prywatnością i stara się rozdzielać życie zawodowe od rodzinnego. Czasami jednak sprawi fanom wielką gratkę i uchyli nieco rąbka tajemnicy. Zaledwie kilka dni temu zrobiła ogromną niespodziankę, gdy z okazji 14. rocznicy ślubu po raz pierwszy upubliczniła wizerunek swojego męża. Fani byli po prostu zachwyceni niespodzianką.

Ula Chincz pokazała syna. Jak wygląda Ryszard?

Chincz w telewizji zadebiutowała 8 lat temu, gdy razem z Tomaszem Kammelem prowadziła program Pytanie na Śniadanie. Od tamtej pory śliczną blondynką zaczęła interesować się kolorowa prasa. Jednak szybko okazało się, że nie mogą liczyć na żaden skandal, ani pikantne tajemnice, bowiem Ula wiedzie spokojne, rodzinne życie.

Dziennikarka i jej mąż wychowują wspólnie swojego syna Ryszarda. Chłopiec ma już 11 lat, a Ula zawsze starała się chronić go przed światem mediów. Dumna mama pochwaliła się pierwszym zdjęciem syna w social mediach, dopiero gdy skończył 10 lat.

Po tym jak pokazała wizerunek swojej drugiej połówki, dziennikarka zdecydowała się pójść za ciosem i dodała przepiękne zdjęcie ze swoim synem. Ula i Ryszard zostali sfotografowani podczas wspólnej, beztroskiej zabawy. Gwiazda już przygotowuje się do obchodów Dnia Matki, o czym wspomniała w opisie dołączonym do zdjęcia.

Dzieeeń dobry! Gotowi na Dzień Matki? Nawet jeśli nie każda osoba z tu obecnych jest Mamą (ściskam panów i młodzież), to każdy z nas jest dzieckiem i co roku pod koniec maja szykował jakąś – mniejszą lub większą – niespodziankę! Dajcie znać, jak wspominacie to święto, a Mamy niech dadzą znać, jakie mają marzenia prezentowe w tym roku.

Po zdjęciu widać, że Rysio swój szeroki i piękny uśmiech zdecydowanie odziedziczył po swojej mamie.


Ula Chincz z synem Ryszardem

Ula Chincz z synem Ryszardem

Ula Chincz z synem

Ula Chincz z synem

Ula Chincz z synem

Ula Chincz z synem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×