Szukaj

Ula Chincz o początkach ciąży: „Bałam się”. Gwiazda podzieliła się osobistą historią

Ula Chincz

Ula Chincz

Ula Chincz jest w ciąży. Gwiazda kilka dni temu pochwaliła się w social mediach zdjęciami z pięknej sesji z brzuszkiem. Ostatnio udzieliła także wywiadu i zdradziła, jak wyglądał początek jej odmiennego stanu. 

Ula Chincz to niekwestionowana gwiazda stacji TVN. Widzowie mogą się z nią co jakiś czas spotykać w programie Dzień Dobry TVN, gdzie jako reporterka stawia czoła najróżniejszym zadaniom. Swoje dziennikarskie pasje rozwija również, prowadząc blog, oraz kanał na YouTube, jej program internetowy Ula Pedantula zdobył już w sieci ogromną rzeszę wiernych fanów. Chincz w telewizji zadebiutowała 8 lat temu, gdy razem z Tomaszem Kammelem prowadziła program Pytanie na Śniadanie. Od tamtej pory śliczną blondynką zaczęła interesować się kolorowa prasa. Jednak szybko okazało się, że nie mogą liczyć na żaden skandal, ani pikantne tajemnice, bowiem Ula wiedzie spokojne, rodzinne życie.

Kilka miesięcy temu dziennikarka i jej mąż świętowali 14. rocznicę ślubu. Chociaż Ula rzadko dzieli się kadrami ze swojego życia prywatnego, to właśnie tamtego dnia postanowiła zrobić swoim fanom prawdziwą gratkę i dodać kadry w objęciach męża. Kilka dni temu, jednak zaskoczyła wszystkich jeszcze bardziej, informując, o tym, że jest w ciąży. Zdjęcia z przepięknej sesji ciążowej błyskawicznie obiegły media.

Ula Chincz o początkach ciąży

Rok 2020 to prawdziwy babyboom w polskim show-biznesie. Nie ma miesiąca, że by nie pojawiały się doniesienia o kolejnych ciążach lub narodzinach dzieci. Do grona przyszłych mam dołączy także Ula Chincz. Razem z mężem wychowują już 11-letniego syna Ryszarda. Chłopiec już za chwilę doczeka się rodzeństwa. W rozmowie z magazynem Na żywo zdradziła, jak wyglądały początki jej ciąży.

O ciąży dowiedziałam się na samym początku pandemii. Bałam się, ale to też nie jest dobry moment, aby o tym mówić. Chciałam też mieć czas, aby wszystko spokojnie zaplanować – wyznała Ula.

Gwiazda już za trzy miesiące po raz drugi zostanie mamą. Jak donosi magazyn Na żywo, nie tylko rodzice nie mogą się doczekać nowego członka rodziny, ale także 11-letni Rysio wyczekuje rodzeństwa.


Ula Chincz w ciąży

Ula Chincz w ciąży

Ula Chincz jest w ciąży - wygląda jak księżna Diana

Ula Chincz jest w ciąży - wygląda jak księżna Diana

Ula Chincz w ciąży

Ula Chincz w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×