Szukaj

Wyciskający łzy hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka na premierze „Ukrytej gry”. Wzruszona publiczność aż zastygła w bezruchu [WIDEO]

Ukryta gra – hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka

Ukryta gra – hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka

4 listopada podczas premiery filmu Ukryta gra, oddano niezwykle wzruszający hołd jego twórcy – Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. Zobaczcie, co się wydarzyło.

Ukryta gra, to była ostatnia produkcja Piotra Woźniaka-Staraka przed jego tragiczną, przedwczesną śmiercią. Jego odejście pozostawiło po sobie pustkę nie do wypełnienia, bo to on przecierał nowe ścieżki w polskim biznesie filmowym. Podczas premiery oddano mu hołd.

Zobacz: Gwiazdy na premierze „Ukrytej gry”: Bill Pullman, Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska, Hubert Urbański

Premiera Ukrytej gry – jak oddano hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi?

Na premierze ostatniej produkcji Piotra Woźniaka-Staraka, pojawiło się wiele gwiazd, na czele z twórcami filmu i aktorami. Pojawił się Bill Pullman, Allan Starski, Robert Więckiewicz, a także  Nie zabrakło też jego żony, Agnieszki Woźniak-Starak, która mocno zaangażowała się w promocję dzieła.

W trakcie premiery miał miejsce niezwykle wzruszający moment. Otóż twórcy postanowili oddać ostatni hołd producentowi Ukrytej gry, ale także innych hitów: Bogów czy Sztuki kochania.

W niezwykły montażu pokazano fragmenty jego najwybitniejszych dzieł, włączając najnowszą produkcję. Na koniec można było usłyszeć słowa samego Piotra Woźniaka-Staraka:

Czasami idziemy po coś, chcemy to zwyciężyć, a zwyciężamy coś innego. I ten film uczy takiej świadomości. że sukces nie zawsze jest tam, gdzie my go chcemy – powiedział o Ukrytej grze.

Te słowa na zawsze będą już podsumowaniem dokonań producenta-wizjonera, który wprowadzał do Polski światowe kino, który wierzył, że można więcej i lepiej, którego nie da się zastąpić.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak na premierze ostatniego filmu swojego męża „Ukryta gra”  

Film Piotra Woźniaka-Staraka Ukryta gra, został wyreżyserowany przez Łukasza Kośmickiego. Produkcja jeszcze przed oficjalną premierą została wyróżniona dwiema nagrodami za montaż i nagrodą specjalną jury dla reżysera podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Gdyni.

Do kin produkcja wejdzie już 8 listopada, a film dokumentalny,którego twórca jest Agnieszka Woźniak-Starak, o powstawaniu Ukrytej gry, TVN pokaże w sobotę 9 listopada o 15.50.

Zobacz: Piotr Woźniak-Starak został pochowany na Mazurach na terenie rodzinnej posiadłości. Co w tej kwestii mówi prawo?


Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu Ukryta gra

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu Ukryta gra

Agnieszka Woźniak-Starak – premiera filmu Ukryta gra

Agnieszka Woźniak-Starak – premiera filmu Ukryta gra

Maria Sadowska - premiera filmu Ukryta gra

Maria Sadowska - premiera filmu Ukryta gra

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×