Szukaj

Ukochana gwiazda widzów wraca do „M jak Miłość”! Długo na to czekali!

Kacper Kuszewski M jak Miłość

Kacper Kuszewski M jak Miłość

Kacper Kuszewski wraca do „M jak Miłość”?

Kacper Kuszewski wraca do M jak Miłość? Marek Mostowiak znów pojawi się w ukochanym serialu Polaków. W jakich okolicznościach wróci na ekrany? Kiedy?

Odejście Kacpra KuszewskiegoM jak Miłość było dla wszystkich fanów serialu ogromnym ciosem. Aktor, który od początku istnienia produkcji brylował w skórze Marka Mostowiaka i stał się jednym z najważniejszych bohaterów, pożegnał się z widzami latem w 2018 roku. Opublikował obszerne wyjaśnienia na swoim Facebooku:

Szanowni Państwo,

a więc przyszedł ten moment. Po osiemnastu latach rozstaję się z serialem “M jak miłość” i postacią Marka Mostowiaka. (…)

Miałem szczęście być jednym z bohaterów historii, którą pokochała cała Polska. Sukces “M jak miłość” to ewenement na skalę światową, tyle milionów widzów przez wszystkie te lata, rekordy oglądalności i niezmiennie najchętniej oglądany serial w polskiej telewizji. Wiem, że sympatia widzów zostanie ze mną na zawsze. (…)

Wygląda jednak na to, że Marek wróci do Grabiny. Wszystko z powodu ślubu Uli (Iga Krefft), jego adoptowanej córki. W jednym z odcinków, które zostaną wyemitowane w kwietniu, fani usłyszą na antenie następujące słowa:

– To jest dzień, o którym marzy każda dziewczyna. Ja w białej sukni idę do ołtarza… Akurat mnie nie poprowadzi tata, bo będzie rozkręcał biznes, więc raczej nie przyjedzie. Poza tym bilety są bardzo drogie. Ale cóż… – powie ze smutkiem w głosie. Chwilę później otrzyma telefon od Ewy z Australii.
– Ewa mówi, że przylecą na ślub! Cała banda Mostowiaków tu będzie! – oznajmi ukochanemu

Czy to oznacza, że Kuszewski zgodził się ponownie wcielić w rolę Mostowiaka? Jak donosi Super Express, produkcja nabrała wody w usta i nie chce psuć fanom niespodzianki, ale wszystko wskazuje na to, że tak właśnie się stanie!

Czekaliście na niego? 😉

Plejada znanych i lubianych na premierze spektaklu “Wykrywacz kłamstw”: Kasia Skrzynecka, Agata Załęcka, Kacper Kuszewski, Aleksandra Szwed, Joanna Moro,

Kacper Kuszewski wbił szpilę Małgorzacie Kożuchowskiej! Tak podsumował swoje odejście z “M jak Miłość

Kacper Kuszewski pierwszy raz szczerze wyznał, dlaczego opuścił “M jak Miłość”! Nie chodziło o złe warunki na planie!


Kacper Kuszewski – M jak miłość, 18 urodziny

Kacper Kuszewski – M jak miłość, 18 urodziny

Kacper Kuszewski-

Kacper Kuszewski- "Nowy Jork. Prohibicja"

Kacper Kuszewski – Polsat, ramówka jesień 2018

Kacper Kuszewski – Polsat, ramówka jesień 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×