Ups… Cała Polska zobaczyła, co wypisuje syn Mateusza Borka. Prywatne SMS-y juniora omyłkowo wylądowały na ekranie

Mateusz Borek

Mateusz Borek

Mateusz Borek może być dumny z syna. Kreatywny 13-latek zaskoczył swoich rodziców pomysłem. Wiadomości, jakie pisał do mamy, ujawniono w TVP.

Mateusz Borek to komentator oraz jeden z najpopularniejszych sportowych dziennikarzy w Polsce. Mimo że jest znany ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, to nadal jest lubiany wśród fanów.

Swoją karierę rozpoczął w Małopolskiej Telewizji Kablowej w Tarnowie. Później, do 2000 roku pracował w telewizji Canal+, a następnie przez kolejne 20 lat był komentatorem w telewizji Polsat Sport. W międzyczasie komentował finały piłkarskiej Ligii Mistrzów, zmagania Bundesligi oraz rozgrywki na Mistrzostwach Świata w 2002, 2006 i 2018 roku.

Współpracował z Faktem, Przeglądem Sportowym, Super Expresem i Dziennikiem. Prowadził także programy publicystyczne Piłkarski Salon, SuperGol, Cafe Futbol czy Studio Futbol. W lutym 2020 roku ponownie nawiązał współpracę z Przeglądem Sportowym, a także dołączył do redakcji Onetu. Miesiąc później wraz z Michałem Polem, Krzysztofem Stanowskim i Tomaszem Smokowskim rozpoczął prowadzenie Kanału Sportowego na YouTube.

Od sierpnia 2020 roku Mateusz Borek relacjonuje mecze piłki nożnej w TVP. Obecnie trwa Euro 2020, więc można zobaczyć do na antenie częściej. Okazuje się, że bakcyla sportowego przekazał swojemu synowi, Kubie.

TVP ujawniła SMS-y syna Mateusz Borka

Syna Mateusza Borka niedawno świętował urodziny. Jego ojciec złożył mu piękne życzenia i zdradził, jaki prezent byłby dla niego najcudowniejszy.

14 czerwca 2008 roku przyszedł na świat ten mały gigant. Wydarzyło się to między meczami EURO 2008 z Niemcami i Austrią. Kuba kocha futbol. Dziś kończy 13 lat. Panowie @_rl9 @wojciech.szczesny1 @kamilglik25 @grzegorz.krychowiak i cała ekipa zróbcie mu prezent. Kubie i nam wszystkim. Zróbcie to dla nas! Synku, idź swoją drogą, podążaj za pasją, kochaj życie i kochaj ludzi! Kocham Cię! – napisał na Instagramie w dniu urodzin syna Borek.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mateusz Borek (@mati_borek)

Niestety naszej reprezentacji, póki co nie wiedzie się na Euro 2020, za to syn dziennikarza wykazała się sporą kreatywnością. Mateusz Borek jest pasjonatem tego, co robi, a bakcyla zaszczepił w Jakubie. Na antenie TVP ujawniono SMS-y chłopca do jego mamy, oczywiście za jej zgodą. Syn dziennikarza wpadł na szalony pomysł, bo nudził się w szkole.

Wyciekły SMS-y prawdy. To też pokazuje, jak polska młodzież już zaczyna żyć turniejem Euro, a nie tylko szkołą. To są SMS-y młodego Borka do jego mamy. Synuś napisał takie rzeczy, w szkole już się nic nie dzieje – żartował Tomasz Smokowski na antenie TVP Sport.

Okazuje się, że Kuba poprosił mamę, żeby przywiozła mu do szkoły gadżety związane z Euro 2020, mimo że sam podkreślił, że może to głupi pomysł, ale czego się nie robi, jak są nudy… Zajrzyjcie do naszej galerii.


Mateusz Borek - SMS-y jego syna do mamy

Mateusz Borek - SMS-y jego syna do mamy

Mateusz Borek - SMS-y jego syna do mamy

Mateusz Borek - SMS-y jego syna do mamy

Syn Mateusz Borka

Syn Mateusz Borka

Komentarze

  • Gość pisze:

    cała Polska nie przeczytala bo całej Polski to nie obchodzi, Borek czy inny potworek i jego miot nikogo nie obchodzi

  • Gość pisze:

    Taki lajf jak mawia klasyk brak słów nawet nie chce sie tego komentować inteligencja po rodzicach euro euro i po euro a reszta kwestia hajsu ale zdrowia i pieniedzy ostastni raz byłem na randce 1850 i to tyle

  • Gość pisze:

    Taki lajf jak mawia klasyk brak słów nawet nie chce sie tego komentować inteligencja po rodzicach euro euro i po euro a reszta kwestia hajsu ale zdrowia i pieniedzy i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×