Gwiazdor „Strażaków” w 6. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Który z przystojnych aktorów wystąpi w show?

Mateusz Banasiu wystąpi w

Mateusz Banasiu wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 6.

Mateusz Banasiuk w 6. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to jeden z najbardziej lubianych i najchętniej oglądanych programów w Polsce. I nic w tym dziwnego. W końcu dla widzów show jest jedyną i niepowtarzalną okazją, by zobaczyć nasze rodzime sławy podczas gdy te wcielają się wizualnie i wokalnie w największych, światowej sławy artystów.

Po 5. szalonych edycjach przyszła pora na kolejną. Producenci programu właśnie odbywają rozmowy z potencjalnymi uczestnikami. Niedawno okazało się, że w show wystąpi Joanna Moro. Tymczasem dzisiaj podano nazwisko kolejnego uczestnika. Okazuje się, że w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6 wystąpi… Mateusz Banasiuk! Ponoć do podjęcia takiej decyzji aktora namawiała sama Magdalena Boczarska!

Magda nie ma raczej dobrego zdania o telewizyjnych show, ale w tym przypadku mocno namawia Mateusza na udział. Podpuszcza go, że to jedyna okazja, kiedy będzie mógł bez wstydu przyodziać damskie ciuszki i śpiewać hity swoich ulubionych piosenkarek. Powtarza mu, że przecież kocha śpiewać, założył nawet własną kapelę i ma do siebie dystans, który na scenie jest niezbędny– powiedziała w rozmowie z Faktem zdradziła znajoma Boczarskiej.

Czego się nie robi dla ukochanej? 🙂

Myślicie, że Mateusz ma szanse na zwycięstwo?

Zobacz: W „Tańcu z Gwiazdami” przegrała w finale. Teraz wygra 'Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6.”?

Mateusz Banasiuk - II Bieg Konstanciński

Mateusz Banasiuk wystąpi w 6 edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Powstanie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×