Anna Wendzikowska ujawniła kulisy występu w „Ugotowanych”. Przez lata ukrywała, co wydarzyło w czasie nagrania. „Zostałam zrobiona w ch**a”

Zdjęcie (1) Anna Wendzikowska ujawniła kulisy występu w „Ugotowanych”. Przez lata ukrywała, co wydarzyło w czasie nagrania. „Zostałam zrobiona w ch**a”

[1/7] Anna Wendzikowska w programie Ugotowani

Zdjęcie (2) Anna Wendzikowska ujawniła kulisy występu w „Ugotowanych”. Przez lata ukrywała, co wydarzyło w czasie nagrania. „Zostałam zrobiona w ch**a”

[2/7] Anna Wendzikowska o programie Ugotowani

Zdjęcie (3) Anna Wendzikowska ujawniła kulisy występu w „Ugotowanych”. Przez lata ukrywała, co wydarzyło w czasie nagrania. „Zostałam zrobiona w ch**a”

[3/7] Anna Wendzikowska z córkami

Zdjęcie (4) Anna Wendzikowska ujawniła kulisy występu w „Ugotowanych”. Przez lata ukrywała, co wydarzyło w czasie nagrania. „Zostałam zrobiona w ch**a”

[4/7] Anna Wendzikowska

Zdjęcie (5) Anna Wendzikowska ujawniła kulisy występu w „Ugotowanych”. Przez lata ukrywała, co wydarzyło w czasie nagrania. „Zostałam zrobiona w ch**a”

[5/7] Anna Wendzikowska

Zdjęcie (6) Anna Wendzikowska ujawniła kulisy występu w „Ugotowanych”. Przez lata ukrywała, co wydarzyło w czasie nagrania. „Zostałam zrobiona w ch**a”

[6/7] Anna Wendzikowska

Zdjęcie (7) Anna Wendzikowska ujawniła kulisy występu w „Ugotowanych”. Przez lata ukrywała, co wydarzyło w czasie nagrania. „Zostałam zrobiona w ch**a”

[7/7] Anna Wendzikowska - otwarcie butiku

Komentarze

 • Gutek pisze:

  Ma rację TVN to stacja która tylko nadaje wkoło aż do obrzydzenia te same programy nic nowego albo filmy albo kolejne sezony a jeśli ludzi tam też tak źle traktują to powinni za to odpowiedzieć mobbing jest karany .

 • Gutek pisze:

  Dajcie kobiecie spokój a TVN to dno ciągle te same tasiemce filmy co rok to samo nic nowego i jeszcze chcą żeby płacić za co ?za to że nic w tej popapranej telewizji nie ma?a ma rację niech powie prawde jak tam ludzi traktują .

 • Gość pisze:

  Ahahaha tyle lat w TVN i nie wiedziała jak tam wygląda praca czy ty się dobrze czujesz?popaliłaś mosty za sobą teraz to dopiero będzie ból.Dzireczyno ogarnij się idź do psychiatry może ci jeszcze pomoże

 • Gość pisze:

  Ona chyba nie miała prawdziwych problemów w swoim życiu… To już jest żałosne

 • martencja pisze:

  Ale ona wcale tak źle tam nie wypadła

  • Gość pisze:

   Wypadła jak osoba z chorą ambicją. Była zła, spięta i rozdrażniona. Ze wszystkich odcinków tylko ten pamiętam, bo tak mnie to zaskoczyło.

 • Gość WIEDZMA pisze:

  Kolejna elokwentna celebrytka pokazała swą klasę i kulturę. Dokładnie jak Wieniawa. Ciąg dalszy nastąpi?

 • Gość pisze:

  Byle kasa się zgadzała a kto w tym kraju nie był grunt źe są wolne miejsca na święta w mielnie bo świeta u niemca a korek od wrocka do zgorzelca bęka..ty wracają do domu byk rozpłodowy i cielna świnia szambo wybiło i to tyle

 • Gość pisze:

  Widać,ze ból ja zżera!Dlaczego milczała przez tyle lat?!bo co ?placili!a jak już podziękowali to oni TVN tak zły?!Tu nie ma co dziś pier….tylko do roboty się wziąć !!

×