Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Angelina Jolie i Brad Pitt podpiszą ugodę! Wyciekły szczegóły

Angelina Jolie i Brad Pitt wrócili do siebie?


Ugoda pomiędzy Angeliną Jolie a Bradem Pittem

Najsłynniejsza para Hollywood wciąż próbuje dogadać się na temat tego, jak ma wyglądać ich życie po rozwodzie. Brad zyskał duża przewagę nad Angeliną kiedy okazało się, że z braku dowodów zarówno FBI jak i opieka społeczna zamknęły swoje dochodzenia w sprawie stosowania przez aktora przemocy w stosunku do dzieci. Niezadowolona z tego faktu Angelina musiała pogodzić się z tym, że Brad jest kochającym swoje dzieci ojcem. Jak pisaliśmy niedawno, najbardziej cierpi jej brat, na którym aktorka wyładowuje swoje frustracje.

Tymczasem prawnicy pchają ustalenia sądowe i ugody, i jak się wczoraj okazało Brad zgodził się na wszystkie warunki stawiane przez Angelinę!

Co jest zapisane w ugodzie Angeliny Jolie z Bradem Pittem?

Angelina nadal sprawuję pełną opiekę nad dziećmi. Brad będzie się z nimi widywał na terapeutycznych wizytach, których częstotliwość i warunki zależą od lekarzy. Dodatkowo Brad będzie nadal uczęszczał na terapię indywidualną raz w tygodniu na minimum 50 minut, i podobnie na terapie grupową, też przynajmniej raz w tygodniu. Brad jest zobowiązany do przedstawiania dowodów na to że chodzi na obydwie terapie. Ma również brać udział w sesjach terapeutycznych z Angeliną i całą rodziną. Dodatkowo aktor będzie musiał poddawać się testom na obecność alkoholu i narkotyków, nie więcej niż cztery razy w miesiącu i nie rzadziej niż raz w tygodniu.

Jest to na razie tymczasowa ugoda, ale cieszymy się, że Brad będzie mógł widywać się z dziećmi. Bycie dobrym jest dobre Angelino, pamiętaj o tym!

Zobacz: Koszmar Angeliny Jolie trwa. Jest z nią bardzo źle! „Jej ręce przypominają zapałki. Istnieje obawa, że…”

Zobacz: To z nią Angelina Jolie przegrała o względy Brada Pitta! Aktor układa sobie życie u boku… Aż ciężko w to uwierzyć!

Angelina Jolie i Brad Pitt podpisali ugodę

Angelina Jolie i Brad Pitt podpisali ugodęKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×