Księżna Kate w nowej edycji „Love Island”? Fani przecierają oczy ze zdziwienia. Oglądalność sięgnie zenitu!

Księżna Kate w Love Island

Księżna Kate w Love Island

Love Island za kilka dni rusza z nową edycją. Produkcja ujawniła już pierwszych uczestników. Wśród nich jest osoba łudząco podobna do księżnej Kate!. Kto to taki? Jak wygląda?

Love Island to program, który od pierwszej odsłony podbija serca widzów. Randkowe show doczekało się już czterech edycji, a za chwilę na ekranach pojawi się piąta emisja programu. Okazuje się, że cały czas nie brakuje osób, które chętnie zamieszkają w pięknej willi i na ekranie pokażą, jak szukają swojej drugiej połówki.

Widzowie również chętnie śledzą perypetie bohaterów, a także ich miłosne rozterki. Trzeba przyznać, że na ekranie emocje wiele razy sięgają zenitu. Uczestnicy często bowiem wyznają zasadę, że w miłości wszelkie chwyty są dozwolone. Nie dziwi więc fakt, że format cieszy się sporą oglądalnością. Przed ekrany przyciąga ich także piękna prowadząca. Od samego początku gospodynią reality show jest znana z programu Top Model, Karolina Gilon.

Księżna Kate w nowej edycji Love Island?

Udział w randkowym reality show jest dla uczestników szansą na znalezienie prawdziwej miłości, ale też szansą na podreperowanie budżetu. W finale na zwycięską parę czeka bowiem niezła sumka. Na zwycięzców czeka aż 100 tys. złotych, ale nie tak łatwo zdobyć je w całości. Już nieraz byliśmy świadkami różnych podstępów, do których uciekali się randkowicze. Zawiązywali między sobą spiski lub knuli za plecami innych, co prowadziło czasami do kontrowersji na ekranie.

Kilka razy jednak zdarzyło się, że wygrała prawdziwa miłość. Na lovestory mieli szansę zwycięzcy pierwszej edycji, czyli Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Długo walczyli o związek, który rozpadł się dopiero kilka miesięcy po finale programu.

Nowa edycja programu startuje 28 lutego, a już teraz produkcja przedstawiła pierwszych trzech uczestników w social mediach. Jedną z pierwszych uczestniczek jest pochodząca z Gdańska 22-letnia Julia Mullerr. Jej zdjęcie wywołało spore poruszenie w sieci.

Przed wami pierwsza uczestniczka piątej edycji Love Island 🏝 Wyspa Miłości – Julia Muller (@julia.mullerr) ma 22 lata i mieszka w Gdańsku, a sport to jej najwieksza zajawka. Czy to nie jeden z najsłodszych uśmiechów świata?

View this post on Instagram

A post shared by Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Może się ona pochwalić nie tylko szczupłym i zgrabnym ciałem, ale także tym, że jest uderzająco podobna do brytyjskiej księżnej Kate. Wygląda dosłownie, jak młodsza siostra żony brytyjskiego księcia Williama. Fani natychmiast to zauważyli.

  • Ej, podobna do księżnej Kate! – napisał jeden z fanów.

Internauci zdecydowanie docenili jej naturalną urodę i to, że ma wysportowaną sylwetkę. Uczestniczka studiuje wychowanie fizyczne i gra w piłkę ręczną. To kolejne podobieństwo do żony następcy trony, która ostatnio pokazała, jak trenuje rugby. Trzeba przyznać, że łączy je nie tylko uśmiech, fryzura i sylwetka, ale także podobne zainteresowania. Też uważacie, że Julia jest podobna do brytyjskiej księżnej?


Julia Muller - piąta edycja Love Island

Julia Muller - piąta edycja Love Island

Julia Mullerr

Julia Mullerr

Książę William i księżna Kate uczcili 10. rocznicę ślubu

Książę William i księżna Kate uczcili 10. rocznicę ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×