Pisarek, Leitner i Sikorski w czasie pandemii zdobyli się na piękny gest. Mogą być przykładem dla innych gwiazd

Karolina Pisarek

Gwiazdy nie pozostają obojętne na ofiary pandemii. Karolina Pisarek, Gosia Leitner i Jeremi Sikorski także włączyli się w pomoc. Wzięli udział w akcji Uczę dla bohaterów.

Artyści nie pozostają obojętni na ofiary pandemii. Niektórzy grają koncerty charytatywne, inni nagrywają piosenki, z których dochód będzie przeznaczony dla poszkodowanych przez koronawirusa, a Dominika Kulczyk, Kuba Błaszczykowski czy Deynn i Daniel Majewski przekazują spore kwoty na walkę z wirusem.

Karolina Pisarek i Jeremi Sikorski w akcji Uczę dla bohaterów

Do akcji pomocy włączyli się także jedna z uczestniczek drugiej edycji Ameryka Express i finalistka Top ModelKarolina Pisarek oraz wokalista Jeremi Sikorski. Celebryci, wraz z szefową agencji AvantGosią Leitner, przekazali prywatne środki na zakup korepetycji przedmiotowych dla dzieci medyków, tym samym włączając się w akcję Uczę dla bohaterów.

O tym, jak ważna jest edukacja dzieci chyba nie trzeba przekonywać nikogo. Wszyscy chcemy pomóc i nie możemy zapominać o tym jak wiele dzieci zostało wplątanych w tę walkę bezwłasnowolnie – powiedziała Karolina Pisarek.

Szefową agencji Avant Gosia Leitner przekonuje, że warto pomagać i pamiętać o najmłodszych w czasie, gdy mierzymy się epidemią.

Ciągłość nauczania jest kluczowa dla kształcenia młodego pokolenia i nasze wsparcie dla dzieci lekarzy jest teraz bardzo potrzebne. Mam nadzieję, że zachęcimy tym samym więcej osób lub firm do skorzystania z tej opcji pomocy korzystając z usług nauczycieli zrzeszonych przez Nauczeni.pl. Jestem dumna z gwiazd, że włączyły się do akcji, bo to pokazuje że zwracają uwagę na kwestie społeczne – mówi Gosia Leitner.

Nowo powstała, innowacyjna platforma edukacyjna, Nauczeni.pl została założona między innymi przez absolwentów Oxfordu. Na dzień dzisiejszy zrzesza ponad 700 korepetytorów gotowych do prowadzenia indywidualnych lekcji online.

Akcja „Uczę dla Bohaterów” prowadzona przez platformę Nauczeni.pl, to ogólnopolska inicjatywa, która jako pierwsza wzięła pod uwagę nie tylko samych pracowników szpitali, ale również ich rodziny, które teraz znajdują się w wyjątkowo trudnej sytuacji – czytamy w komunikacie.

Twórcy akcji doskonale wiedzą, że walcząc o zdrowie Polaków, lekarze, pielęgniarki i inni pracownicy służb medycznych raczej nie mają czasu na edukację własnych dzieci. To właśnie z myślą o nich powstała ta inicjatywa, dzięki której dzieci „bohaterów” otrzymają darmowe lekcje z wybranych przedmiotów szkolnych. Ufundują je m.in. Karolina Pisarek i Jeremi Sikorski.


Karolina Pisarek-gwiazdy świętują Dzień Kobiet

Karolina Pisarek-gwiazdy świętują Dzień Kobiet

Jeremi Sikorski

Jeremi Sikorski

Karolina Pisarek jest w ciąży?

Karolina Pisarek jest w ciąży?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×