Szukaj

Córka Beaty Kozidrak krytykuje ubrania konkurencji

Agata Pietras Modlishka

Agata Pietras Modlishka

Agata Pietras otwiera butik w Warszawie

Beata Kozidrak to kobieta, która w życiu zawodowym osiągnęła już niemal wszystko. Od kilkudziesięciu lat występuje na scenie i wciąż jest na topie. Ma dwie córki, z których jedna poszła w jej ślady. Kasia Pietras próbuje swoich w muzycznym świecie, a Agata podbija rynek modowy.

Jakiś czas temu stworzyła swoją markę z ubraniami – Modlishka. W kolekcji znajdziemy m.in. topy, spodnie, bluzy i sukienki, a ceny są dość wygórowane, jednak mają doskonałe wykonanie.

Na początku nie miałam wielkich aspiracji i chciałam zostać stylistką, czyli osobą, która ubiera gwiazdy. No i faktycznie, może gwiazd nie udało mi się ubierać, ale ubierałam moje koleżanki. Były zadowolone i zaczęły mi mówić „no to weź, zrób coś w tym kierunku. Wiadomo, że sieciówki rządzą się swoimi prawami, zazwyczaj mają bardzo słabej jakości materiały, często są bardzo źle uszyte. U mnie jest inaczej, nie robimy masówki – powiedziała w wywiadzie dla Dziennika Wschodniego

 Teraz okazuje się, że Agata idzie o krok dalej i otwiera butik stacjonarny w galerii handlowej w Warszawie.

Już pochwaliła się znajomym podpisaną umową! Sklep w dużej mierze postawił na młodych projektantów, a Agata jest jedną z nich – czytamy w Rewii

Otwarcie butiku będzie miało miejsce już w ten weekend i oczywiście będzie jej towarzyszyła mama – Beata Kozidrak i siostra Kasia. Wierzą w sukces dziewczyny i mają ju temu powody, bo w ubraniach Modlishka chodzą m.in. Klaudia Halejcio.

Ubrania zaprojektowane przez Agatę Pietras

Ubrania zaprojektowane przez Agatę Pietras

Ubrania zaprojektowane przez Agatę Pietras

Ubrania zaprojektowane przez Agatę Pietras

 


×