Szukaj

Tymon Tymański ostro o kolegach z branży – Kaziku, Muńku Staszczyku i Pawle Kukizie!

Tymon Tymański ostro o swoich branżowych kolegach

Tymon Tymański ostro o swoich branżowych kolegach

Tymon Tymański ostro o kolegach z branży

Nie od dziś Tymon Tymański znany jest jako muzyk z ciętym językiem. Artystka w każdym wywiadzie mówi wprost, to co ma na myśli. Niejednokrotnie wzbudził duże kontrowersje swoimi słowami i poruszył niewygodne dla wielu tematy.

Tym razem gwiazdor zdecydował się odważnie wypowiedzieć na temat swoich kolegów z branży. Tymański nie ukrywa rozgoryczenia i zniesmaczenia prawicowymi poglądami Kazika, Muńka Staszczyka i Pawła Kukiza. Dodatkowo Tymon nie rozumie, dlaczego muzycy milczą, gdy według artysty bardzo źle dzieje się w Polsce. Zna ich nie od dziś, dlatego nie bał się użyć ostrych słów w ich stronę, nie pozostawiając na gwiazdorach suchej nitki.

Kazik siedzi cicho, choć za czasów niezagrożonej wolności grzmiał jak z ambony. Muniek wieki temu stracił zęby. Na Kukiza nie liczę, bo światopoglądowo zawsze bełkotał.

Ktoś powiedział: „Tu wszyscy szczali do basenu, ale PiS szcza doń z trampoliny”. Co najgorsze – sam łapałem się na tym, że momentami miewałem „pisowskie” poglądy. Choć zgadzałem się z ogólnym kierunkiem przemian, uważałem, że Polskę można by tak samo zaorać i zacząć wiele wątków od nowa – czytamy na łamach Gazety Wyborczej. wypowiedź Tymona Tymańskiego.

Myślicie, ze Kazik, Muniek Staszczyk albo Paweł Kukiz odpowiedzą koledze po fachu?

Justin Bieber ma nowy tatuaż! Tym razem piosenkarz przesadził i wygląda prawie jak Zombie Boy! Nie cofnie już tych zmian!

Ale numer! Kayah i Maryla Rodowicz zakopały topór wojenny?! Co było powodem ich konfliktu?

Co się dzieje z Seleną Gomez? Dlaczego tak bardzo schudła?

 


Tymon Tymański - Azja Express 2, konferencja

Tymon Tymański - Azja Express 2, konferencja

Obsada Azja Exress druga edycja: Tymon Tymański

Obsada Azja Exress druga edycja: Tymon Tymański

Tymon Tymański

Tymon Tymański

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×