W „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” szykują mega niespodziankę dla widzów! Tego jeszcze nie było w żadnej edycji!

Odcinek specjalny „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Producenci programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo z pewnością wiedzą jak przyciągnąć publiczność. W sezonie jesiennym wracają z jubileuszową edycją, która rozpocznie się z niezłym przytupem. Co przygotowano z tej okazji?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, w którym osiem osobowości ze świata polskiego show-biznesu na jeden dzień wciela się w inną postać, którą musi jak najwierniej odwzorować. Ocenia ich czujne jury, a także pozostali uczestnicy.

Zwycięzca każdego odcinka otrzymuje czek o wartości 10 tysięcy złotych, który przekazuje na wybrany przez siebie cel charytatywny. Kilka tygodni później odbywa się wielki finał, w którym to finaliści sami decydują w kogo rolę chce się wcielić. Najlepszy z nich wygrywa czek o wartości 100 tysięcy złotych, który przekazuje na wybrany przez siebie cel charytatywny.

We Are The World – zwycięzcy Twoja Twarz Brzmi Znajomo na jednej scenie

W Polsce program ten na antenie Polsatu gości niemal od pięciu lat. Czas więc to uczcić. Z tej okazji w pierwszym odcinku zobaczymy dziesięcioro uczestników poprzednich edycji, którzy wcielą się w: Dionne Warwick, Michaela Jacksona, Billy’ego Joela, Tinę Turner, Cyndi Lauper, Steviego Wondera, Lionela Richie, Williego Nelsona, Boba Dylana oraz Dianę Ross i wspólnie wykonają przebój roku 1985 – We Are the World.

Utwór zdobył dwie nagrody Grammy, zarobił 90 milionów dolarów i chyba nie ma osoby, która nie potrafi go zanucić. A jak wykonają go Kasia Skrzynecka, Maria Tyszkiewicz, Ruda z Red Lips, Jacek Kawalec, Kacper Kuszewski, Krzysztof Antkowiak, Mariusz Totoszko, Paweł Jasionowski, Filip Lato i Bilguun Ariunbaatar? O tym będziecie mogli przekonać się już w najbliższą sobotę.

Będziecie oglądać?

Gwiazdy na konferencji prasowej „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Rafał Szatan, Honorata Skarbek, Adriana Kalska, Michalina Sosna, Mateusz Ziółko

Sławomir Zapała nie pozwala żonie rozwinąć skrzydeł? To przez niego musiała zrezygnować z telewizyjnego show!

Adriana Kalska przeszła spektakularną metamorfozę! Mikołaj Roznerski może ją teraz pomylić z inną śliczną gwiazdą!


Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek specjalny

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek specjalny

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek specjalny

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek specjalny

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek specjalny

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - odcinek specjalny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×