Szukaj

Katarzyna Skrzynecka i producenci „Twoja twarz brzmi znajomo” żegnają Pawła Królikowskiego. Wzruszają do łez

Twoja twarz brzmi znajomo - produkcja programu pożegnała zmarłego Pawła Królikowskiego. Do kondolencji dołączyła także koleżanka z jury show, Katarzyna Skrzynecka.
Katarzyna Skrzynecka i TTBZ żegna Pawła Królikowskiego

Katarzyna Skrzynecka i TTBZ żegna Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski zmarł w czwartkowy ranek, 27 lutego. Informację o jego śmierci potwierdził Związek Artystów Scen Polskich, a następnie syn Antek Królikowski, który w swoich mediach społecznościowych zmieścił poruszający wpis. Odejście aktora wstrząsnęło polskim show biznesem i fanami. Do licznych kondolencji dołączyła produkcja show, dzięki któremu między innymi zyskał popularność, a także koleżanka z jury, Katarzyna Skrzynecka.

Paweł Królikowski nie żyje. Twoja twarz brzmi znajomo – produkcja żegna aktora

Widzowie pokochali Pawła Królikowskiego za jego rolę Kusego w serialu Ranczo, ale także za udział w programie Twoja twarz brzmi znajomo. Był tam jurorem i zawsze w ciepły i dowcipny sposób oceniał uczestników show. Teraz produkcja programu dołączyła do grona tych, którzy żegnają aktora.

Żegnaj Pawle!
Dziękujemy za każdy odcinek, spotkanie, rozmowę, uśmiech.
Praca z Tobą była dla nas zaszczytem!

Przyjaciele z Endemol Shine Polska – napisano na stronie producenta.

Żegnaj Pawle!Dziękujemy za każdy odcinek, spotkanie, rozmowę, uśmiech.Praca z Tobą była dla nas zaszczytem!Przyjaciele z Endemol Shine Polska

Opublikowany przez Endemol Shine Polska Czwartek, 27 lutego 2020

Katarzyna Skrzynecka żegna Pawła Królikowskiego

Na social mediach koleżanki Pawła Królikowskiego z jury, Katarzyny Skrzyneckiej, także pojawił się wzruszający wpis.

Aktorka w pięknych słowach pożegnała przyjaciela. Mówi, że on zawsze pozostanie dla niej kolorowym i wspaniałym człowiekiem.

KRÓLIKU ………
Wszędzie jesteś dziś na zdjęciach czarno-biały ….. U mnie JESTEŚ I ZAWSZE BĘDZIESZ KOLOROWYM PROMIENNYM SERDECZNYM KOCHANYM PRZYJACIELEM ❤ Mądrym, honorowym, o ciepłym dobrym sercu, pozytywnie szalonym w swym CUDOWNYM SERDECZNYM ŚMIECHU I POCZUCIU HUMORU …

Bezgranicznie KOCHAJĄCYM SWOJĄ RODZINĘ ❤ Taki jesteś w moim sercu! Gdy Cię spotkam kiedyś „w lżejszym świecie” , gdy i ja tam trafię, będziemy nadal śmiać się razem do łez, ściskać serdecznie w ramionach , wzruszać z rzeczy wielkich , a drzeć łacha, z czego się da i z siebie wzajem…. TAKIM CIĘ ZATULAM W SERCU KRÓLIKU ……..
Małgosiu, Antku, Rodzino Pawła , całym sercem jestem przy Was. ???? @twojatwarzbrzmiznajomo

 

View this post on Instagram

???????????????? KRÓLIKU ……… Wszędzie jesteś dziś na zdjęciach czarno-biały ….. U mnie JESTEŚ I ZAWSZE BĘDZIESZ KOLOROWYM PROMIENNYM SERDECZNYM KOCHANYM PRZYJACIELEM ❤ Mądrym, honorowym, o ciepłym dobrym sercu, pozytywnie szalonym w swym CUDOWNYM SERDECZNYM ŚMIECHU I POCZUCIU HUMORU … Bezgranicznie KOCHAJĄCYM SWOJĄ RODZINĘ ❤ Taki jesteś w moim sercu! Gdy Cię spotkam kiedyś "w lżejszym świecie", będziemy nadal śmiać się razem do łez, ściskać serdecznie w ramionach , wzruszać z rzeczy wielkich , a drzeć łacha, z czego się da i z siebie wzajem…. TAKIM CIĘ ZATULAM W SERCU ???????????????????? KRÓLIKU …….. Małgosiu, Antku, Rodzino Pawła , całym sercem jestem przy Was. ???? @twojatwarzbrzmiznajomo

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

Wpis aktorki docenili internauci, którzy także zapamiętają Pawła Królikowskiego jako kolorową, pełną ciepła osobę.

Bardzo czekałam na słowa od Pani , wiedziałam ze będą kolorowe jak pan Paweł. Straszna to informacja i wielka niesprawiedliwość . My zwykli ludzie znamy was tylko z ekranu , ale jakoś tak jest ze się wyczuwa dobre kolorowe serducha wielkie wyrazy współczucia dla wszystkich bliskich Pana Królikowskiego.


Twoja twarz brzmi znajomo żegna Pawła Królikowskiego

Twoja twarz brzmi znajomo żegna Pawła Królikowskiego

Katarzyna Skrzynecka żegna Pawła Królikowskiego

Katarzyna Skrzynecka żegna Pawła Królikowskiego

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - pożegnanie Pawła Królikowskiego

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - pożegnanie Pawła Królikowskiego

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×