Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Zakochana Kinga Rusin z przystojnym Markiem Kujawą szaleje w Indonezji! „W takim towarzystwie choćby i na koniec świata” [WIDEO]
Zakochana Kinga Rusin z przystojnym Markiem Kujawą szaleje w Indonezji! „W takim towarzystwie choćby i na koniec świata” [WIDEO]

Zakochana Kinga Rusin z przystojnym Markiem Kujawą szaleje w Indonezji! „W...

Zakochana Kinga Rusin z przystojnym Markiem Kujawą szaleje...

30 ciekawostek na 30 urodziny. Ujawniamy mnóstwo nieznanych faktów z życia Roberta Lewandowskiego!
30 ciekawostek na 30 urodziny. Ujawniamy mnóstwo nieznanych faktów z życia Roberta Lewandowskiego!

30 ciekawostek na 30 urodziny. Ujawniamy mnóstwo nieznanych faktów z życia...

30 ciekawostek na 30 urodziny. Ujawniamy mnóstwo nieznanych...

Tak schudła Katarzyna Niezgoda! Odsłoniła brzuch w bikini! „Nie boję się odważnych ujęć”
Tak schudła Katarzyna Niezgoda! Odsłoniła brzuch w bikini! „Nie boję się odważnych ujęć”

Tak schudła Katarzyna Niezgoda! Odsłoniła brzuch w bikini! „Nie boję się...

Tak schudła Katarzyna Niezgoda! Odsłoniła brzuch w bikini!...

Dziś wtorek, 21.08.2018

Anna Guzik jest rozpieszczana przez produkcję „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Specjalnie dla niej zaprowadzili rewolucję na planie!

Anna GuzikWymagania Anny Guzik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Do kolejnego sezonu hitowego show Twoja Twarz Brzmi Znajomo zostało już bardzo mało czasu. Gwiazdy rozpoczęły gorączkowe przygotowania do programu, ale dla niektórych wzięcie udziału w tym przedsięwzięciu oznacza więcej niż konieczność szlifowania warsztatu i pojawiania się na próbach. Anna Guzik, której nazwisko pojawiło się wśród uczestników najnowszej edycji będzie musiała przewrócić do góry nogami całe dotychczasowe życie i na czas emisji przenieść się z posiadłości w Bielsku-Białej do mieszkania w Warszawie. Produkcja programu robi wszystko by ułatwić jej życie w tym gorącym okresie – wszystko przez wzgląd na córeczki gwiazdy.

Jak donosi Fakt: Gwiazdy, Anna będzie musiała pogodzić pracę na planie show z wychowywaniem dzieci i opieką nad nimi. Na szczęście może liczyć na męża:

Oboje bardzo sprawiedliwie dzielą się opieką nad Basią, Niną i Bogną. Jeśli z jakichś względów nie dają rady, z pomocą zawsze spieszą obie babcie. Ania jest pewna, że dziewczynki nie ucierpią przez jej pracę – wyznaje znajomy pary

Pomocna rodzina nie jest jednak jedyną bronią w rękawie zaradnej gwiazdy. Na ratunek ruszyła również ekipa produkcyjna, która specjalnie dla niej zaprowadziła w garderobach małą rewolucję:

Na czas nagrań programu Ania przenosi się z Bielsko-Białej do swojego mieszkania w Warszawie. W garderobie będzie miała przygotowaną przestrzeń dla dzieci. Jeśli będzie chciała, może zabierać córki na plan – dodaje informator Gwiazd

Nie da się ukryć, że telewizja dba o swojej gwiazdy, a ten gest na pewno będzie przez Guzik doceniony. Nie od dziś wiadomo, że rodzina jest dla niej wszystkim.

Będziecie jej kibicowali?

Anna Guzik przeszła ogromną metamorfozę! Na początku kariery nie była taka piękna. Przypominamy jej stare zdjęcia

To już oficjalne! Znamy całą listę uczestników „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9”! Anna Guzik to nie jedyne zaskoczenie

Anna Guzik pierwszy raz opowiedziała o córce. Skąd pomysł na imię, ile ma niań i kiedy chrzciny?Czy jesteś fanem programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×