Piotr Gąsowski w „TTBZ” zaliczył sporą wpadkę. Pomylił Maję Hyży z… Agnieszką. Reakcja gwiazdy mówi więcej niż tysiąc słów

Piotr Gąsowski, Maja Hyży i Agnieszka Hyży

Piotr Gąsowski, Maja Hyży i Agnieszka Hyży

Piotr Gąsowski w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaliczył sporą wpadkę. Gdy na scenie pojawiła się Maja Hyży przedstawił ją imieniem Agnieszka. Jak się tłumaczy?

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo zadebiutował na antenie Polsatu w 2014 roku. Od tego momentu cieszy się sporą popularnością widzów. Przez  wszystkie edycje przewinęło się ponad 100 gwiazd.

Od 5 marca możemy oglądać 14. sezon, który powoli zbliża się do końca. W odcinku, który pojawił się na antenie w piątek, uczestnicy walczyli o wejście do wielkiego finału. Wiadomo już, że o tytuł zwycięzcy zawalczą: Lesław Żurek, Paweł Góral, Michał Meyer i Maja Hyży.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Piotr Gąsowski pomylił imię Mai Hyży

Występ Mai Hyży wzbudził niemałe emocje nie tylko przez fakt, że piosenkarka doskonale odnalazła się w roli Justina Biebera i świetnie odtworzyła piosenkę Yummy, ale także przez słowa Piotra Gąsowskiego. Gdy piosenkarka skończyła swoje przedstawienie, prowadzący przekręcił jej imię:

Proszę państwa… Agnieszka Hyży.

Wokalistka przebrana za Biebera wybuchnęła śmiechem i obróciła całą sytuację w żart. Gąsowski próbował się zreflektować:

Jak to się stało? Jeszcze nigdy się nie pomyliłem.

Maja Hyży jako Justin Bieber

Maja Hyży jako Justin Bieber

Maja w 2011 roku wyszła za mąż za Grzegorza Hyżego. Rok później zostali rodzicami, powitali na świecie bliźniaki. Ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. W 2013 roku się rozwiedli. Aktualną żoną piosenkarza jest Agnieszka Popielewicz, która po ślubie przyjęła nazwisko męża. Jest prezenterką i dziennikarką Polsatu.

Piotr Gąsowski tłumaczy się ze swojego potknięcia

Gąsowski swoją wpadkę skomentował podczas transmisji na żywo na Instagramie. Powiedział, że prosił montażystów, by nie wycinali tego momentu. Uważa, że każdy ma prawo się pomylić. Podkreślił, że w swojej wypowiedzi nie chciał nawiązać do aktualnej żony Grzegorza Hyżego:

Osobiście prosiłem, żeby tego nie wycięli. Uważam, że każdy z nas ma prawo się pomylić. Ja nie pomyliłem Mai z TĄ Agnieszką. Tylko cały czas w trakcie programu rozmawiałem z Agnieszką. Inną Agnieszką.

Występ Mai Hyży możecie zobaczyć w wideo poniżej.

 


Maja Hyży w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Maja Hyży w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Maja Hyży w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Maja Hyży w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Maja Hyży jako Justin Bieber

Maja Hyży jako Justin Bieber

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×