Polsat zaangażował do „TTBZ” bożyszcze kobiet. Przystojny aktor sprawi, że panie masowo włączą program

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Ogłoszono pierwszego uczestnika programu. To niezły przystojniak... Nie ma osoby, która nie znałaby tego aktora.

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo w ostatnim czasie przeszedł wewnętrzną rewolucję. Z posadami jurorów pożegnali się Michał WiśniewskiKasia Skrzynecka Piotr Gąsowski. Ten ostatni odszedł na znak solidarności z koleżanką.

Cześć Kochani! Mówi się często: „czas na zmiany”… Podziękowano Kasi… To ja też Kasiu najserdeczniej, jak umiem Tobie dziękuję… za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość… obawiam się, iż bez Ciebie … ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie, Twojego serdecznego Kumpla, „nieznajomą twarz”. Dziękuję też najgoręcej, wszystkim Twórcom i Współtwórcom tego przepięknego programu, wszystkim uczestnikom i tym wspaniałym osobom, których na ekranie nie widać! Nie będę Was wszystkich wymieniać personalnie, żeby nie okazało się, że będzie to tzw. „pocałunek śmierci”! – napisał w internecie.

Jakiś czas później Polsat ujawnił, że nowym jurorem programu został Paweł Domagała. Miejsce Gąsowskiego zajął z kolei Maciej Rock. Tym razem stacja ujawniła nazwisko pierwszego uczestnika osiemnastej edycji show.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: ujawniono nazwisko kolejnej gwiazdy

Jest nim znany aktor Piotr Stramowski, którego pracownicy Polsatu określili mianem „bożyszcza kobiet”.

Oto pierwszy uczestnik nowego sezonu @twojatwarzbrzmiznajomo. Aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, a także bożyszcze kobiet! Od zawsze lubił naśladować innych, teraz będzie miał możliwość zaprezentować nam swoje nowe wcielania na scenie #TTBZ – czytamy w mediach społecznościowych.

Fani pozytywnie przyjęli zaangażowanie tego aktora:

  • Świetnie, to mocne nazwisko! Myślę, że nas zaskoczy swoimi metamorfozami.

  • Prowadzący Maciej, uczestnik Piotr Stramowski! Szok! Czekam już na pierwszy odcinek!

  • Bardzo fajny aktor, super.

Nie zabrakło też sceptycznych głosów:

Obawiam się, ze z tego się zrobi tvnowski celebrity reality show. A ten program był jednak inny, mam nadzieje, ze nie wyjdzie plastikowo jak dzieła TVN-u.

Nieoficjalnie w programie mają się też pojawić Julia Kamińska, Natalia Janoszek, Daria Marx i Krzysztof Ibisz.

Piotr Stramowski o udziale w show Polsatu

Reporterka Jastrząb Post porozmawiała z Piotrem o jego udziale w programie. Aktor przed udziałem w show ma pewne obawy. Boi się wcielić w niektóre postacie. Oczywiście, jak na razie woli ich nie wskazywać:

Są takie postacie, ale nie mogę mówić, bo zaraz powiedzą, że się wygadałem, ale są postacie, w które chciałbym się wcielić. Ja bardziej bazuję na intuicji, to nie jest tak, że ja siedzę i analizuję tylko bardziej patrzę i kopiuję. Skanuję i odtwarzam. Moja praca polega na tym, żeby się na kogoś napatrzeć, a później go odtworzyć. Mówię o postaciach w Twojej Twarzy, które istnieją.

Naśladowanie jakiejś postaci jeden do jednego jest znacznie trudniejsze niż tworzenie bohatera od podstaw:

W filmie czasami jest tak, że tworzysz postać, której nie ma, to jest inaczej. Wtedy faktycznie siedzisz, myślisz. Ale jak masz postać 1 do 1, to starasz się ją skopiować. Ja w ogóle uwielbiam to robić. Zawsze lubiłem.

Czy obawia się któregoś z jurorów?

W ogóle ocen się nie boję.

Piotr najbardziej boi się tremy, bo nigdy nie śpiewał publicznie.

Ja się bardziej boję tremy, którą będę miał przed występem, bo nigdy nie śpiewałem publicznie. Ale ocen się nie boję.

Jesteście ciekawi, jak wypadnie?


Piotr Stramowski i Maria Sadowska

Piotr Stramowski i Maria Sadowska

Piotr Stramowski

Piotr Stramowski

Piotr Stramowski na randce z nową partnerką

Piotr Stramowski na randce z nową partnerką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×