Szukaj

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8: Internauci już wiedzą kto powinien wygrać program!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8

Kto wygra Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8?

Przed nami kolejny odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, który jest już na półmetku. Dokładnie za miesiąc poznamy zwycięzcę ósmego sezonu muzycznego show. Póki co faworytami do finału, po zsumowaniu punktów z czterech odcinków, są: Kacper Kuszewski, Anna Dereszowska, Krzysztof Antkowiak i Kasia Moś. A co z resztą? Jurorzy jak dotąd nie przyznali pozostałym uczestnikom pierwszego miejsca, zupełnie inaczej niż fani.

Na stronie wielbicieli Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8 co tydzień odbywa się głosowanie na najlepszy występ. W tym sezonie zdecydowaną faworytką jest… Ola Gintrowska. Finalistka preselekcji do Eurowizji 2016 i Polka, która miała okazję imprezować z Kardashiankami, Keshą i Rihanną, urzekła fanów show Polsatu szczególnie dwiema metamorfozami. Gdy wcieliła się w Britney Spears i norweski duet Ylvis wygrała wirtualne głosowanie. Równie wysoko uplasowała się w pozostałych rankingach, co daje jej pozycję lidera.

Warto zaznaczyć, że Ola jest absolwentką prestiżowego Uniwersytetu w Kingston na Wydziale Dramatycznym i Wydziale Śpiewu Operowego. Gintrowska występowała na deskach londyńskich teatrów musicalowych, takich jak This Is Musical, Gems from the Shows czy Cell Block Tango. Swój operowy talent zaprezentowała w jednym z odcinków show Polsatu, kiedy to pod wpływem siły jej głosu pękła szklana butelka.

Polska piosenkarka poznała Rihannę, Keshę i Kardashianki! Jakie są prywatnie? [WIDEO]

Z kolei fani Twoja Twarz Brzmi Znajomo nie są przekonani co do typów jurorów. Najbardziej oberwało się Annie Dereszowskiej, która tydzień temu wygrała odcinek wcielając się w filigranową Taylor Swift. Pod filmem na YouTube rozpętała się prawdziwa burza, widzowie w komentarzach pisali m.in.:

 • Przypomina Taylor z parodii Barta Bakera
 • Z całym szacunkiem do pani Ani, ale to było beznadziejne wykonanie. O stokroć bardziej na wygraną zasługiwali Kacper Kuszewski czy Marcel Sabat…
 • Nie, po prostu nie. Czym wszyscy się zachwycali? Według mnie zrobiła parodię tej piosenki, a sama przypominała Taylor po pięćdziesiątce. Jeden z najgorszych występów odcinka, a Ania staje się najsłabszym ogniwem programu…
 • ŻENADA. Nic tu kompletnie z Taylor Swift nie ma. Zero głosu, tylko i wyłącznie słychać Annę a do tego zdecydowanie przesadzony występ. żal oglądać. I jak nigdy charakteryzatorzy dali totalną plamę. A angielski to jakas masakra! Przecież to lepiej mój 10 letni bratanek po angielsku mówi..

Sama Anna Dereszowska jeszcze przed rozpoczęciem programu mówiła w rozmowie z nami:

O nie nie, ja nie… daleka byłabym od tego, żeby twierdzić, że ja będę objawieniem tej edycji. Myślę, że Marcel może tutaj sporo namieszać, bo nigdy nie śpiewał, a ma przepiękny głos, taki niski i hipnotyzujący.

Rzeczywiście Marcel Sabat to obok Oli Gintrowskiej faworyt internautów. Czy jurorzy w końcu docenią ulubieńców publiczności? Pozostaje nam czekać na kolejne odcinki.

Nowe zasady w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! W ósmej edycji czeka nas wielka rewolucja!

Ola Gintrowska jako Britney Spears w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8

Ola Gintrowska jako Britney Spears w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8

Ola Gintrowska jako lisek Ylvis w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8

Ola Gintrowska jako lisek Ylvis w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8

Ola Gintrowska - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8

Ola Gintrowska – Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8


Ola Gintrowska jako Britney Spears w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8

Ola Gintrowska jako Britney Spears w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8

Ola Gintrowska jako lisek Ylvis w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8

Ola Gintrowska jako lisek Ylvis w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8

Ola Gintrowska - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8

Ola Gintrowska - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8

Dodaj komentarz

 • MarioGość pisze:

  Myślałem że PAN Kacper Kuszewski to tylko Marek z telenoweli ale okazuje się że ten człowiek to talent. Rewelacja tej edycji. Życzę mu wygranej należy mu się. Powodzenia.

 • Gwadzio 1953ość pisze:

  z wielkim szacunkiem dla talentu pani Dereszowskiej ale widać faworyzację i przykro jest mi patrzec jak nie docenia się innych mimo że w ostatnim odcinku byli równie dobrzy o ile nie lepsi. Nie będe wymieniał nazwisk bo wszyscy uczestnicy reprezentują wysoki kunszt aktorski i wokalny.

 • Alicja pisze:

  Cóż, p.Anne ktos3mocno promuje. Kacper Kuszewdki rewelacja! Marcel też super. TV polsat ma swojego reżysera. Szkoda

 • Anusia pisze:

  Kacper jest REWELACYJNY!!!!!!!

 • Gość pisze:

  Zgadzam się ze Antkowiak jest niedoceniony . Niestety wiele końcowych ocen jest dla Niego krzywdzące. Pytanie kto dlaczego? Natomiast Dereszowska jest faworyzowana

 • Gość pisze:

  Dereszowska oprocz bycia soba nic nie umie

 • Gość pisze:

  KUSZEWSKI JEST RÓWNIEŻ SUPER , A DERESZOWSKA POMIMO ,ŻE UMIE ŚPIEWAC TO KOMPLETNIE NIE POTRAFI IMITOWAĆ GŁOSU I WCIELIĆ SIĘ W 100% W POSTAĆ NAŚLADOWANĄ.

 • Gość 2 pisze:

  Marcel jest najlepszy, Antkowiak jest też kompletnie nie doceniony!

 • DGość pisze:

  Marcel jest objawieniem tego programu po prostu w każdej roli wypada świetnie a oczywiście punkty zgarniają ci którym akurat poszło poniżej przeciętnej np. Dereszowska Marcel za Maleńczuka powininien dostać więcej bo było świetnie dereszowska jako taylor swift marnie przerysowała a angielski to jakaś masakra!

 • Gość pisze:

  powinien wygrac ten kto zaśpiewa ewrynajt 😀

 • Aga pisze:

  Moim faworytem jest Marcel.Po prostu diament.Dereszowska ładnie śpiewa ale to za mało.

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×