Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18. Widzowie krytykują charakteryzację
Wirtualna Polska

Co znowu? Najpierw burza po wygranych Ibisza, a teraz TO. Widzowie „TTBZ” nie kryją rozczarowania

TTBZ 18

TTBZ 18

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18. Program niezmiennie budzi silne emocje widzów. Najpierw zmiany w obsadzie, potem wygrane Krzysztofa Ibisza, a teraz internauci wytykają jeszcze i to. O co chodzi?

Wirtualna Polska

Trzy odcinki 18. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo już za nami. Program wrócił do ramówki Polsatu z wielkim hukiem. Wśród uczestników nowej serii wielkie gwiazdy:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
 • Julia Kamińska.
 • Piotr Stramowski.
 • Krzysztof Ibisz.
 • Katarzyna Kołeczek.
 • Oskar Cyms.
 • Natalia Janoszek.
 • Daria Marx Marcinkowska.
 • Daniel Jaroszek.

Jednak program od początku wzbudza wiele emocji. Najpierw zmiany w obsadzie zrobiły niezłe zamieszanie. Miejsce Piotra Gąsowskiego zajął Maciej Rock, który powrócił przed kamery Polsatu po dłuższej przerwie. Nie wszyscy widzowie jednak są zadowoleni z tej zmiany. W sieci pojawiły się komentarze internautów, którzy twierdzą, że jest on zbyt hałaśliwy. Za Katarzynę Skrzynecką w jury z kolei zasiadł Paweł Domagała.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18. Kto wygrał pierwsze trzy odcinki?

Do tego wielkie zamieszanie zrobiły dwie wygrane z rzędu Krzysztofa Ibisza, który zdominował stawkę. Najpierw w premierowym odcinku jako Maciej Maleńczuk, potem także zwyciężył drugi odcinek i zgarnął czek, za wcielenie się w drag queen z Ukrainy, Verkę Serduchkę, czyli artystę, który w 2007 roku na Eurowizji zajął 2. miejsce w finale.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W trzecim odcinku karty się odwróciły. Tym razem scenę zagarnął Oskar Cyms. Wcielił się w Eminema i zachwycił występem. Tym samym obalił teorię o tym, że program został ustawiony pod Ibisza.

Nie można już zarzucać, że program jest ustawiony, więc czego znowu dopatrzyli się internauci?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18. Widzowie krytykują charakteryzację

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo w poprzednich edycjach dość wysoko zawiesił poprzeczkę, jeśli chodzi o charakteryzację. Trudno więc dziwić się telewidzom, że od twórców programu wymagają coraz więcej. Jak wiadomo, format nie istniałby, gdyby nie fenomenalne metamorfozy gwiazd.  W każdym odcinku specjaliści ciężko pracują, żeby uczestnicy jak najbardziej upodobnili się do wokalistów, w których się wcielą.

Jednak fani formatu dostrzegli, że w 18. edycji charakteryzacje nie są tak dobre jak poprzednio:

Wirtualna Polska

Rozpoznałabym jedną, może dwie postaci  uwielbiam Wasz program ale charakteryzacja trochę rozczarowuje ostatnio – czytamy w sieci.

Zgadzacie się z opinią wiernej fanki show?


TTBZ 18 - krytyka charakteryzacjiTwoja Twarz Brzmi Znajomo 18 - Oskar Cyms

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 - Oskar Cyms

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Dorina pisze:

  Trzeba przyznać, że Krzysztof Ibisz powinien ZASŁUŻENIE wygrać 3. odcineki!!! A w ostatnim to miał identyczny głos, jak Piotr Fronczewski, ale jurorzy chyba się przerazili krytyki po 2. odcinkach!! Znamienne, że żaden z uczestników nie przyznał KI żadnego punktu, co uważam za niesprawiedliwe!!! Co może KI za to, że jest świetny????

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×