Michał Wiśniewski nowym jurorem „TTBZ”. Z programem żegna się wieloletnia gwiazda. Jest oficjalne oświadczenie

Michał Wiśniewski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Michał Wiśniewski został jurorem programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zastąpił gwiazdę, która z show była związana przez lata. W sieci pojawiło się oficjalne oświadczenie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, który od dawna towarzyszy widzom Polsatu. Show, w którym znane osoby wcielają się w inne postacie, cieszy się niegasnącą popularnością. Dowodem może być fakt, że mimo upływu lat nowe odcinki przyciągają przed telewizory mnóstwo widzów.

Jesienią zostanie wyemitowana piętnasta edycja programu. By podgrzać atmosferę oczekiwania, produkcja ujawnia nazwiska gwiazd, które wezmą w niej udział. Wiadomo, że w programie pojawi się Barbara Kurdej-Szatan. Produkcja te szczęśliwe dla fanów aktorki wieści przekazała w oficjalnym komunikacie, który brzmiał:

Kocha śpiewać, kocha tańczyć i kocha grać. A co najważniejsze, w każdej z tych dziedzin jest znakomita. Musicale to jej żywioł, bo ona się po prostu urodziła na scenie. Przed Wami, pierwsza uczestniczka 15.edycji programu @twojatwarzbrzmiznajomo – Basia Kurdej-Szatan. My nie możemy się już doczekać jej wszystkich wcieleń w programie!

Do rywalizacji z gwiazdą staną m.in. Robert Janowski oraz Paulina Sykut-Jeżyna.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15: Michał Wiśniewski nowym jurorem. Kogo zastąpi?

Wiadomo, że w nadchodzącej edycji zmieni się skład jury. Z show żegna się Kacper Kuszewski, o czym produkcja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo poinformowała na Instagramie. Opublikowała komentarz aktora, który odniósł się do zmian. Podkreślił, że nie może się doczekać nadchodzącej edycji, szczególnie że nie będzie musiał oceniać występujących uczestników:

Drodzy Państwo, poznaliście już większość uczestników kolejnej, 15. edycji programu @twojatwarzbrzmiznajomo i pewnie tak, jak ja, nie możecie się doczekać, by zobaczyć ich w akcji. Ja cieszę się tym bardziej, że nie będę już musiał łamać sobie głowy (i serca) komu z nich dać 10 punktów, a komu 1.

W dalszej części podziękował produkcji, uczestnikom, a także widzom, którzy towarzyszyli mu przez ostatnie sześć edycji:

Opuszczam mój jurorski fotel, z którego obserwowałem zmagania uczestników poprzednich sześciu edycji. To była nie tylko wielka przyjemność, ale też zaszczyt, że mogłem oglądać ich niesamowite występy na żywo, w studio Polsatu. Kochani i fenomenalni UCZESTNICY TTBZ, dziękuję Wam za wszystkie zachwyty i wzruszenia!!! Dziękuję całej ekipie TTBZ, wspaniałemu JURY oraz cudownym PROWADZĄCYM. Dziękuję także Państwu, czyli WIDZOM i FANOM programu, za tę ogromną dawkę sympatii, jaką mnie obdarzyliście! ❤

Zwrócił się też do swojego następcy i zdradził, że jest nim Michał Wiśniewski:

Moje miejsce przy jurorskim stole przekazuję artyście który jest wulkanem charyzmy i pozytywnej energii, Michałowi Wiśniewskiemu. Powodzenia Michale! Zobaczysz, lekko nie będzie, za to będzie pięknie!

Kacper Kuszewski ujawnił, że chociaż żegna się z telewizyjnym show, z ekranu nie zamierza znikać:

A z Państwem zobaczę się w Polsacie jesienią, w nowym serialu „Tatuśkowie”, gdzie gram jedną z głównych ról. Mam nadzieję, że on również podbije Państwa serca.

Myślicie, że to dobra zmiana?


Kacper Kuszewski żegna się z programem Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Promocja książki Grażyny Wiśniewskiej - Michał Wiśniewski

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×