Szukaj

Znamy zwycięzcę „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Tak zaskakującego zakończenia show nikt się nie spodziewał!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo finał

Twoja Twarz Brzmi Znajomo finał

Na ten dzień czekali wszyscy fani muzycznego show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W sobotni wieczór widzowie poznali triumfatora najnowszej edycji programu. Wynik końcowy zaskoczył wszystkich widzów.

18 maja telewizja Polsat wyemitowała wielki finał jedenastej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Program od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, zatem fani popisów wokalnych z wypiekami na twarzy czekali na werdykt jurorów. O główną nagrodę, czyli Złotą Twarz oraz 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny, walczyła czwórka finalistów: Kasia Dąbrowska, Antek Smykiewicz, Ela Romanowska oraz Kazik Mazur. W jury zasiedli Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski oraz Małgorzata Walewska. Tym razem zabrakło Pawła Królikowskiego.

Aktor występował w roli jurora od pierwszej edycji show, niestety Paweł nie pojawił się na nagraniu ostatniego odcinka programu, ze względu na problemy zdrowotne. Finałowy odcinek rozpoczął się od wspólnego występu finalistów. Czwórka artystów zanim rozpoczęła walkę o nagrodę główną ostatni wystąpili razem, wszyscy wcielili się w Black Eyed Peas. Następnie rozpoczęły się już solowe popisy finalistów.

Walkę rozpoczęła  Katarzyna Dąbrowska, która pojawiła się jako Ryszard Riedel. Ela Romanowska zaśpiewała piosenkę Janet Jackson, Kazik Mazur wcielił się w Marilyn Monroe, natomiast Antek Smykiewicz zaszalał jako System of a Down.

W decydującym odcinku programu Polsatu, uczestnicy sami wybierali postacie, w które się wcielili. Okazało się, że najbardziej udaną metamorfozę zaprezentował Kazimierz Mazur. To on zdobył nagrodę główną.

  1. miejsce – Kazik Mazur
  2. miejsce – Katarzyna Dąbrowska
  3. miejsce – Ela Romanowska

Zwycięzca swój wynik skomentował w rozmowie z naszą reporterką:

Emocje są ogromne. Sięgają zenitu. Naprawdę trzeba uważać o co się prosi i marzy, bo ta prośba wraca z siłą bomby atomowej: można wygrać ten program, szczególnie, kiedy się nie śpiewało nigdy. Śpiewałem na lekcji muzyki, chociaż tam głównie grałem na flecie. To jest nieprawdopodobne, szczególnie, że stawałem w szranki z ligą mistrzów. Ze wspaniałymi artystami, ale od pewnego momentu przestaliśmy ze sobą konkurować, tylko zaczęliśmy się wspierać. Wokaliści do mnie przychodzili i mówili: nie tak, inaczej musisz to zaśpiewać, a ja też im mówiłem, że ta postać tak tego nie robi. To jest niezły żart.

Cieszycie się z wyników?

Zobacz: Seksskandal na Eurowizji 2019! Faworyt konkursu gwiazdą filmów porno! Robił wszystko, by usunąć te ujęcia z sieci!

Zobacz: Eurowizja 2019: Islandia z Hatari faworytem do zwycięstwa! O czym śpiewają?

Zobacz: Odmieniona Conchita Wurst sensacją półfinału Eurowizji 2019! Jeszcze lepsze wcielenie zaprezentowała na Instagramie!


Kazimierz Mazur - konferencja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Kazimierz Mazur - konferencja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Na Wspólnej, Marta (Joanna Jabłczyńska), Kamil (Kazimierz Mazur)

Na Wspólnej, Marta (Joanna Jabłczyńska), Kamil (Kazimierz Mazur)

Na Wspólnej, Kamil (Kazimierz Mazur)

Na Wspólnej, Kamil (Kazimierz Mazur)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×