Szukaj

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Znamy wszystkich uczestników jesiennej edycji! Właśnie ujawniono ostatnie nazwisko. To faworyt Julii Wieniawy!

Twoja Twarz Brzmi znajomo po wakacjach ponownie zagości na ekranach telewizorów. Producenci ujawnili ostatniego uczestnika. Zobacz, o kim mowa. 
Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo na ekrany telewizorów powróci już jesienią. By podgrzać atmosferę oczekiwana na nowe odcinki, producenci od kilku dni ujawniają uczestników, którzy wcielą się w znane i lubiane postaci ze świata muzyki.

Wiadomo, że w programie wezmą udział: Ewelina Ruckgaber, Łukasz ZagrobelnyEmilia KomarnickaRobert Koszucki, Adam StrycharczukKasia Ptasińska, a także Ewelina Lisowska. W środę producenci ujawnili ostatniego uczestnika.

Będzie to Jeremi Sikorski, artysta który przyjaźni się z Julią Wieniawą. Relacja między nimi jest na tyle bliska, że aktorka wystąpiła w teledysku muzyka, który powstał do piosenki Bez niej nie byłoby nas. Utwór w serwisie YouTube zanotował około 6,5 miliona wyświetleń, co z pewnością jest niezłym wynikiem.

Kim jest Jeremi Sikorski?

Co wiadomo o Sikorskim? Jeremi  aktywnie działa na scenie muzycznej. Własnie dlatego już w 2013 roku zadebiutował na scenie Festiwalu Piosenki w Opolu. To jednak nie koniec sukcesów młodego artysty, który ma rzeszę fanów w całej Polsce:

W marcu 2015 r. ukazała się debiutancka płyta Sikorskiego „Otwórz się na świat”. Rok później fani doczekali się kolejnej płyty „Odetchnij”, która odniosła wielki komercyjny sukces i znalazła się w TOP 10 Oficjalnej Listy Sprzedaży w Polsce. Sikorski promuje obecnie swój najnowszy materiał, czyli płytę „Soon” – czytamy na profilu programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 

Kiedy wiadomość ta trafiła do sieci wywołała niemałe reakcje wśród fanów artysty, którzy niemal natychmiast zalali Instagram programu rozrywkowego lawiną komentarzy:

  • Czekam na jakieś disco polo w jego wykonaniu
  • I już wiemy, kto będzie moim faworytem
  • Chciałabym zobaczyć w damskich postaciach
  • Już wyobrażam sobie Jeremiego w szpilkach
  • Jest i król! Już wiadomo, kto będzie moim faworytem!
  • Jeremiiiii. Nie ominę żadnego odcinka hahha
  • Czekam na to. Będzie hit

Wygląda więc na to, że kolejny raz szykuje się niezapomniane widowisko, które przed ekrany telewizorów przyciągnie prawdziwe tłumy widzów.

View this post on Instagram

A kolejnym uczestnikiem #TTBZ12 jest Jeremi Sikorski! @jeremisikorski Już od najmłodszych lat występował w słynnym warszawskich Teatrze Muzycznym Roma, ("Akademia Pana Kleksa", "Aladyn JR." W 2013r. podpisał swój pierwszy kontrakt płytowy i zadebiutował singlem „Bez niej nie byłoby nas”, Teledysk do singla obejrzano ponad 6 milionów razy na samym Youtube. Jeremi Sikorski wystąpił też wtedy pierwszy raz na Festiwalu Piosenki w Opolu. W marcu 2015 r. ukazała się debiutancka płyta Sikorskiego „Otwórz się na świat”. Rok później fani doczekali się kolejnej płyty „Odetchnij”, która odniosła wielki komercyjny sukces i znalazła się w TOP 10 Oficjalnej Listy Sprzedaży w Polsce. Sikorski promuje obecnie swój najnowszy materiał, czyli płytę „Soon”. Jaką metamorfozę zaproponujecie Jeremiemu? #ttbz #twojatwarzbrzmiznajomo #twojatwarzbrzmiznajomo12 #jesien2019 @polsatofficial #polsat #uczestncyttbz #uczestnicy #nowiuczestnicyttbz

A post shared by Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo) on

Zobacz: Gwiazda z „Na Wspólnej” pojawi się w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Fani aktorki już skaczą z radości!

Zobacz: Ujawniono kolejnych uczestników „Twoja twarz brzmi znajomo”! Kogo zobaczymy w 12. edycji?

Zobacz: Sensacja! W nowym sezonie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pojawi się seksowna gwiazda z serialu „Na dobre i na złe”!


Jeremi Sikorski w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Jeremi Sikorski w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Jeremi Sikorski zna Julię Wieniawę

Jeremi Sikorski zna Julię Wieniawę

Julia Wieniawa-Jeremi Sikorski

Julia Wieniawa-Jeremi Sikorski

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×