Szukaj

Córeczka Kim Kardashian robi się podobna do słynnej mamy! Sami zobaczcie najnowsze zdjęcie Chicago West! Wykapana mała Kim!

Kim Kardashian zdjęcia dziecka

Kim Kardashian pokazała zdjęcie Chicago West

Najsłynniejsza celebrytka świata Kim Kardashian niedawno powitała na świecie córeczkę. Przypomnijmy, że przepięknej urody dziewczynkę urodziła wynajęta przez Kim profesjonalna surogatka. 15 stycznia 2018 roku na świat przyszła maleńka istota, ważąca 3,35 kg, którą mama Kim i tata Kanye fantazyjnie nazwali imieniem Chicago.

Kim Kardashian od czasu narodzin swojej córeczki jest niezwykle aktywna w internecie. Choć wiadomo, że ma na swojej głowie obecnie aż trójkę dzieci – córkę North, synka Sainta, a teraz jeszcze Chicago, to celebrytka nie zwalnia tempa. Na jej profilu możemy podziwiać piękne fotki w różnych odsłonach. Najczęściej jednak na pierwszym planie jest ogromny bust Kim, a następnie cała reszta jej boskiego ciała.

Ostatnio jednak Kim Kardashian pozwoliła swoim fanom odpocząć od inwazyjnego negliżu, umieszczając tym razem słodkie foto małej Chicago! Dziewczynka jest po prostu śliczna, uśmiechnięta i oczywiście luksusowo ubrana. Można nawet stwierdzić, że córeczka Kim jest bardzo podobna do swojej słynnej mamy, choć doskonale wiemy, że biologiczna matka dziecka wygląda zupełnie inaczej 🙂

Kim Kardashian pierwszy raz w szczerym wywiadzie zdradza swoje sekrety! Ale się rozgadała! Nie zabrakło też gorącej sesji

Siostry i matkę Kim Kardashian znacie doskonale, a co z babcią? Właśnie wzięła udział w wielkiej kampanii! Uwierzycie, że ma 84 lata?

HIT! Kim Kardashian w końcu pokazała publicznie twarz surogatki! [WIDEO]


Beyonce i Jay-Z czy Kim Kardashian i Kanye West? Którą parę wolisz?

×