Już wiadomo, kim jest partner Elżbiety Romanowskiej. TVP zdemaskowała mężczyznę, którego aktorka ukrywała przed światem

Ela Romanowska

Ela Romanowska

Ela Romanowska w ubiegłym roku poinformowała o tym, że się zaręczyła. Jak dotąd nie pokazała twarzy narzeczonego. Mimo to w mediach kilkukrotnie typowano nazwisko potencjalnego kandydata. Ten w końcu zabrał głos. Czy potwierdził ich związek?

Elżbieta Romanowska to jedna z najpopularniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Ogromną rozpoznawalność zyskała dzięki roli w serialach Ranczo oraz Barwy szczęścia. Odkąd zadebiutowała na szklanym ekranie, nie może narzekać na brak propozycji. Miała okazję wykazać się w Tańcu z Gwiazdami i choć od początku traktowała to, jako świetną przygodę, miała kilka kryzysowych momentów. W jednym z wywiadów zdradziła, że przez ostrą krytykę była bliska zrezygnowania z udziału w show, jednak ostatecznie tego nie zrobiła. Dzięki uporowi udało jej się z Rafałem Maserakiem dotrzeć do finału 5. edycji programu.

Romanowska ma także szczęście w życiu prywatnym. Od kilku lat jest w związku, a w ubiegłym roku, w Walentynki, zaręczyła się.

Czy Elżbieta Romanowska jest zaręczona z Tomaszem Łysiakiem?

Elżbieta od lat skrupulatnie unika odpowiedzi na pytania dotyczące jej partnera, gdyż ten najwidoczniej chce pozostać anonimowy. To jednak nie przeszkodziło mediom, by zacząć spekulować na temat tego, kim jest mężczyzna. Plotki poniekąd podkręcała też sama aktorka, ponieważ na wielu imprezach branżowych pojawiała się w towarzystwie Tomasza Łysiaka, projektanta wnętrz.

Pogłoski te zdecydował się zdementować Maciej Kurzajewski, który podczas rozmowy z gwiazdą w Śmietance towarzyskiej, zapowiedział materiał wideo, w którym jej potencjalny narzeczony przyznał, że są… przyjaciółmi.

Poznaliśmy się przez naszą wspólną znajomą. Zostałem kiedyś zaproszony do domu Eli; nie do końca miałam ochotę na tę wizytę, bo wcześniej z różnych sytuacji branżowych dochodziłem do wniosku, że towarzystwo aktorsko-celebryckie to nie do końca moja bajka. Koleżanka mnie przekonała i tak naprawdę od pierwszego wejrzenia zostaliśmy dobrymi przyjaciółmi. Po tym całym spotkaniu śmieszne jest to, że od kilku lat ja z racji swojego zawodu i wcześniejszej pracy (w mediach), Ela z racji swojej, bardzo często byliśmy zapraszani na różnego rodzaju imprezy i eventy jednocześnie. Jak dwójka przyjaciół zawsze chodziliśmy na nie razem, no i troszkę to poszło w mediach za daleko. Zaczęliśmy być postrzegani przez pryzmat bycia parą, a jesteśmy po prostu dobrymi przyjaciółmi, ludźmi, którzy się uwielbiają, wspierają i zawsze są dla siebie – zdradził w programie Łysiak.

Ela kilkukrotnie pokazywała swojego partnera w mediach społecznościowych i jest on zupełnym przeciwieństwem Tomasza. Nie tylko ma blond włosy, ale i chodzi w okularach korekcyjnych. Skąd zatem wzięły się te domysły? Tego nie wiemy, ale pewne jest to, że aktorka jest bardzo szczęśliwa u boku narzeczonego, co szczególnie widać na ich wspólnych zdjęciach.

Myślicie, że ukochany Eli zdecyduje się w końcu pokazać twarz?


Ela Romanowska z narzeczonym

Ela Romanowska z narzeczonym

Ela Romanowska z narzeczonym

Ela Romanowska z narzeczonym

Elżbieta Romanowska zaręczyła się

Elżbieta Romanowska zaręczyła się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×