TVP chciała dopiec Polsatowi! Właśnie mieli ruszać z własnym „Tańcem z gwiazdami”. W obsadzie gorące nazwiska

Taniec z gwiazdami w TVP?

Taniec z gwiazdami w TVP?

TVP szykuje własny Taniec z gwiazdami? Stacja już jakiś czas temu planowała taneczny format o podobnej formule, co hit Polsatu. Kto miał pojawić się w obsadzie i dlaczego na razie wstrzymano realizację pomysłu?

TVP doskonale wie, jakie programy rozrywkowe przyciągają przed telewizory największą publiczność. Stacja w swojej ofercie ma muzyczny hit ostatniej dekady – The Voice of Poland, miłosne reality-show Rolnik szuka żony, które pokochały miliony widzów, a od trzech sezonów realizuje format Dance Dance Dance. To niejedyna taneczna produkcja, o jakiej podobno marzy Jacek Kurski.

TVP szykuje własny Taniec z gwiazdami. Kto wystąpi?

Do mediów trafiły przecieki z ulicy Jana Pawła Woronicza w Warszawie. Nieoficjalnie mówi się, że TVP planuje stworzyć taneczne show przypominające formułą Taniec z gwiazdami, który jest najdłużej emitowanym programem w historii polskiej telewizji. Przypomnijmy, że najpierw zmagania gwiazd na parkiecie pokazywał TVN, a potem Polsat.

Prace nad nową edycją hitu Polsatu zostały zawieszone ze względu na pandemię koronawirusa. Przerwę konkurencji ponoć plonował wykorzystać Jacek Kurski. O szczegółach, póki co zawieszonego projektu, poinformował serwis Pomponik:

Kurski uwielbia show-biznes i celebrytów. Nawet jeśli sporo znanych twarzy odmawia już udziału w produkcjach TVP, i tak znajdzie się zawsze sporo chętnych – wyznała osoba związana z telewizją publiczną, dodając: – Prezes liczył, że w wiosennej ramówce uda się odpalić format podobny do „Tańca z gwiazdami”, w którym na parkiecie miały rywalizować gwiazdorskie pary. Profesjonalni tancerze i tancerki nadzorowałyby tylko próby i przygotowania. Pandemia i liczne obostrzenia wstrzymały te plany.

Podobno przygotowania do sekretnego przedsięwzięcia były na zaawansowanym etapie. Stacja rozmawiała nawet z gwiazdami, które mogłyby wziąć udział w nowym widowisku. Najbardziej pożądany przez producentów był duet Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, czyli prawdopodobnie najsłynniejsi zwycięzcy Tańca z gwiazdami.

Kasia i Marcin są typowani jako największe nazwiska show, które zapewnią programowi wysoką oglądalność. Oczywiście, nie zabrakłoby też innych znanych par, które z tańcem mają mniej lub więcej wspólnego. Póki co projekt jest zamrożony i czeka na zielone światło, a to zależy już od rozwoju sytuacji w kontekście pandemii i lockdownu – twierdzi informator Pomponika.

Polsat powinien obawiać się konkurencji ze strony TVP?


Kasia Cichopek o Tańcu z gwiazdami dla zwycięzców

Kasia Cichopek o Tańcu z gwiazdami dla zwycięzców

Kasia Cichopek o Tańcu z gwiazdami dla zwycięzców

Kasia Cichopek o Tańcu z gwiazdami dla zwycięzców

Kasia Cichopek o Tańcu z gwiazdami dla zwycięzców

Kasia Cichopek o Tańcu z gwiazdami dla zwycięzców

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×