TVP nie ma dość. Po „Koronia Królów” nadchodzi serial o młodym Józefie Piłsudskim. Główny bohater to prawdziwe ciacho!

TVP serial o Piłsudskim

TVP serial o Piłsudskim

TVP szykuje serial o młodym Piłsudskim

TVP najwyraźniej nie zamierza się poddawać i planuje powiedzieć kolejne słowo w sprawie seriali historycznych. Korona królów, która według stacji była prawdziwym hitem, a według Internautów idealnym przykładem na to, jak nie należy kręcić historycznych produkcji, narobiła Jackowi Kurskiemu ochoty na kolejne podboje. Jak wyjawiły Wirtualne Media, serial zadebiutuje 11 listopada, w 100, rocznicę odzyskania niepodległości. O czym będzie

Tym razem TVP porywa się na nieco wcześniejszy okres historii naszego kraju. Postanowili zrealizować serial opowiadający o młodym Józefie Piłsudskim, a jego akcja będzie się toczyła w 1887 roku. Rozpocznie się w chwili, w której Piłsudski został aresztowany pod zarzutem organizacji i udziału w spisku, mającego na celu wyeliminowanie cara. Według informacji uzyskanych przez Wirtualne Media, prawdopodobnie będzie on emitowany raz w tygodniu w wieczornych godzinach. Nie wiadomo jednak, czy trafi na ekrany w jesiennej czy wiosennej ramówce.

Serial ma liczyć 13 odcinków, a prace nad nim realizowane są w Przemyślu. Prawdziwą gratką jest jednak obsada. W roli młodego Piłsudskiego podobno jest bowiem obsadzony Grzegorz Otrębski. Fanom polskich seriali na pewno nie jest on obcy. Grał w Na dobre i na złePo prostu przyjaźń czy w Singielce. Ukończył łódzką filmówkę, ma 29 lat, jest laureatem głównej nagrody na 35. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi i… jest po prostu nieprzyzwoicie przystojny.

Jak myślicie? Serial o młodym Piłsudskim wyjdzie im lepiej niż wyśmiewana Korona Królów?

Przypadek? Wiadomości TVP przypomniały sprawę żony Roberta Janowskiego. I to akurat teraz

Robert Janowski odbija piłeczkę i ostro krytykuje TVP. Zapowiada też pozew! „Będę informował na bieżąco z sali sądowej”

Trudny wybór Marceliny Zawadzkiej. To dlatego odeszła z programu TVP [WIDEO]


Grzegorz Otrębski zagra Piłsudskiego

Grzegorz Otrębski zagra Piłsudskiego

Aleksandra Przesław zagra w serialu

Aleksandra Przesław zagra w serialu "Korona królów"

Aleksandra Przesław zagra w serialu

Aleksandra Przesław zagra w serialu "Korona królów"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×