Telewizja Polska zorganizuje koncert w hołdzie Krawczykowi. Pojawią się gwiazdy

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Telewizja Polska organizuje koncert poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka. Na imprezie bezie można usłyszeć największe przeboje artysty. Zobaczcie szczegóły.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia, o czym poinformował Andrzej Kosmala, menadżer i przyjaciel artysty. Dla większości Polaków jest to niepowetowana strata. Na jego wielkich przebojach wychowało się bowiem kilka kolejnych pokoleń fanów.

Pogrzeb artysty odbył się 10 kwietnia. Ceremonię rozpoczęła msza święta w kościele w Łodzi. Później żałobnicy odprowadzili trumnę z ciałem na cmentarz w Grotnikach, gdzie został pochowany. Od tamtej pory fani twórczości Krzysztofa cały czas pojawiają się na miejscu jego spoczynku, żeby zapalić znicz, zmówić modlitwę.

Wokół śmierci Krawczyka jest obecnie wielkie zamieszanie, a media rozpisują się o konflikcie między Ewą Krawczyk a synem artysty, Krzysztofem Igorem.

Zobacz także: Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala odpowiadają na serię ciosów zadanych przez syna Krzysztofa. Padają oskarżenia i przykre słowa

Telewizja Polska zdecydowała jednak, że zorganizuje koncert, który będzie hołdem dla artysty.

Telewizja Polska zorganizuje koncert w hołdzie Krzysztofowi Krawczykowi

Ze względu na pandemie koronawirusa, wciąż ważą się losy 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, który miał się odbyć na początku czerwca. Organizatorzy zdecydowali się przenieść imprezę na koniec sierpnia lub początek września, a dokładana data nie jest znana.

Pudelek donosi, że TVP szykuje inne duże wydarzenie, które odbędzie się w opolskim amfiteatrze. Już 30 maja Telewizja Polska zorganizuje tam koncert dla uczczenia pamięci Krzysztofa Krawczyka.

Telewizja Polska zaprosiła gwiazdy, a każdy artysta wykona utwór zmarłego piosenkarza. Jak donosi źródło portalu, w koncercie udział wezmą m.in. Edyta Górniak, Rafał Brzozowski, a także Ryszard Rynkowski, który wykona jeden z ostatnich przebojów Krawczyka Chciałem być.

Wiadomo, że koncert odbędzie się z udziałem publiczności, od 15 maja jest to dopuszczalne przy zajęciu 50 procent miejsc – mówi informator Pudelka.

Organizatorzy postanowili zaprosić także bliskich Krzysztofa Krawczyka. Swój udział potwierdził menadżer i przyjaciel wokalisty, Andrzej Kosmala. Nie wiadomo natomiast, czy w Opolu pojawi się Ewa Krawczyk.


Andrzej Krawczyk nie żyje

Andrzej Krawczyk nie żyje

183164803_4412913325406586_4136820186121501139_n

Andrzej Krawczyk nie żyje

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×