Telewizja Polska publicznie odcięła się od gwiazdy „PnŚ”. Tego było już za wiele! Szczegóły podano w oficjalnym oświadczeniu

Telewizja Polska odcina się od gwiazdy Pytania na śniadanie

Telewizja Polska odcina się od gwiazdy Pytania na śniadanie

TVP podjęła stanowcze kroki. Odcięła się od jednej z gwiazd Pytania na śniadanie. Co zrobił mężczyzna? Jest oficjalny komentarz stacji.

Pytanie na śniadanie to program TVP, który widzowie mogą oglądać już od 2002 roku. Aktualnie format prowadzi kilka par. Są to oczywiście: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, Małgorzata Opczowska i Łukasz Nowicki, Ida Nowakowska i Tomasz Wolny oraz Izabella Krzan i Tomasz Kammel.

W ubiegłym miesiącu w śniadaniówce doszło do roszad personalnych. Z posadą szefowej programu pożegnała się żona Jacka Kurskiego, Joanna Kurska. Redakcja Jastrząb Post jako pierwsza opublikowała treść maila, jakiego w tej sprawie wysłała do swoich współpracowników.

Kochani, W czwartek jestem ostatni dzień w pracy, zapraszam na pożegnanie po programie, chciałabym Was uściskać. To był wspaniały czas! Dziękuję i do zobaczenia – napisała Joanna.

Telewizja Polska w tym tygodniu wydała oświadczenie ws. jednej z byłych gwiazd PnŚStacja przesłała je Plejadzie. W mocnych słowach odcięła się od mężczyzny, tłumacząc, dlaczego od pewnego czasu nie pojawiał się on już w śniadaniówce.

Telewizja Polska odcina się od gwiazdy Pytania na śniadanie

Publiczny nadawca publicznie odciął się od Adama Pabisia, który niezgodnie z prawdą podaje się za lekarze. Swego czasu kilkukrotnie gościł w śniadaniówce TVP2. Stacja zapewniła, że więcej nie zaprosi mężczyzny. Zresztą po raz ostatni był w niej w 2019 roku.

Pan Adam Pabiś gościł jako ekspert w wielu stacjach telewizyjnych i radiowych. W „Pytaniu na śniadanie” po raz ostatni pojawił się w 2019 r. Od tamtej pory nie był już zapraszany do programu, ze względu na kontrowersje dotyczące jego osoby – starannie wytłumaczyli przedstawiciele Telewizji Polskiej.

Pabiś występował w różnych mediach jako neurobiolog i audiolog. Dziennikarze Onetu, Mateusz Baczyński i Janusz Schwertner, ustalili, że mężczyzna ani nie widnieje w Centralnym Rejestrze Lekarzy, ani nie ma prawa do wykonywania tego zawodu. Po opublikowaniu ich artykułu sprawą zainteresował się Rzecznik Praw Pacjenta, który zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa.

Niezależnie zdecydowaliśmy się złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa do właściwej prokuratury. W szczególności należy w tym zakresie wskazać na działalność publiczną pana Pabisia, który może wprowadzać w błąd pacjentów, w zakresie swoich kwalifikacji i wykonywania zawodu lekarza, którym w rzeczywistości nie jest, co penalizuje art. 58 ust. 2 ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty – przekazał Onetowi Jakub Gołąb z Biura Prasowego Rzecznika Praw Pacjenta.

O sprawie na pewno będzie głośno przez jeszcze dłuższy czas.


Adam Pabiś

Adam Pabiś

Komentarze

 • Broszka plus pisze:

  Wywalić jeszcze cichodajkę jerozolimską z konkubentem,promocja zdrad rozwiązłości to wstyd.Jesteśmy katolickim krajem

  • Gość pisze:

   Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień. Tak mówi pismo święte. Zawiść, zazdrość to cechy nie godne katolika.

  • Gość pisze:

   Wywalić Cicho kopki😁

  • Gość pisze:

   A ja nie jestem katoliczka i bardzo lubie Cichopkow

  • Gość pisze:

   A Kurski? To wielki polityk? I taki prawy. Zrobił 3 dzieci i wziął rozwód kościelny bo nie był gotowy do małżeństwa ale płodzi. Dzieci był gotów paranoja

  • Gość Ewa pisze:

   Sam się wywal

  • Gość pisze:

   Co za wstrętne wpisy, co za paskudny człowiek tak wypisuje, ile złości nienawiści i wstrętnego charakteru trzeba mieć aby tak pisać

 • Gośćgosc pisze:

  Jeszcze bym tych kurzokow wywalil za ostatnie zdjęcie reklamujące jakale i jego akcje .prezes tego nie widzi jawnie sobie zakpili

 • Gość pisze:

  Drugi Kaszubski 🙈 szkoda, że nikt nie sprawdza tych osób, które zapraszają do programów.

 • Gość pisze:

  No jaka telewizja takie gwiazdy, oni kompletnie na niczym się nie znają. To ignoranci i niedouki i żadni z nich dziennikarze .

  • Gość pisze:

   Za to dziennikarze tvn to ” tuzy inteligencji „, pokazali to w Milionerach, kiedy nie potrafili odpowiedzieć na proste pytania. Dobrze ,że redaktor Skórzyński uratował cala ” mądra ” ekipe. Więc niech się Pani nie wysila.

 • Basia pisze:

  Sami oszuści wstyd nie oglądam tego szba, za pieniądze podatników wstyd

 • gfc pisze:

  Ktoś go do tej telewizji zaprosił….sam nie przyszedł

 • Gość pisze:

  Kryminał jak nic

 • Gość pisze:

  Jaka telewizja tacy eksperci 😂😂😱

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×