Szukaj

TVP INFO nie przestaje zaskakiwać na finiszu kampanii. Kurski: „Przypadek?”

TVP Info

TVP Info

Wybory prezydenckie cały czas wzbudzają wiele kontrowersji. Kandydaci na prezydenta od dwóch tygodni podróżują po Polsce, odwiedzając kolejne miasta i swoich wyborców. Podczas ostatniego wystąpienia Andrzeja Dudy Jacek Kurski dopatrzył się nieprawidłowości.

Druga tura wyborów prezydenckich już jutro. Od dwóch tygodni Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski intensywnie prowadzą swoje kampanie. Starcie pomiędzy obydwoma kandydatami jest bardzo wyrównane. Kolejne przedwyborcze sondaże są bardzo niejednoznaczne. Raz na prowadzenie wysuwa się w nich urzędujący obecnie prezydent, a w kolejnym, to kandydat popierany przez Koalicję Obywatelską zbiera większe poparcie.

Te wybory prezydenckie na pewno przejdą do historii. Po pierwsze ze względu na kontrowersje związane ze zorganizowaniem głosowanie w czasie pandemii, a po drugie w związku z niechęcią wobec siebie, której obydwaj kandydaci zdają się nie ukrywać. Bez echa nie pozostaje także ostatnia debata prezydencka. Obydwaj kandydaci w drugiej turze wyborów zostali zaproszeni do przedstawienia swojego pomysłu na Polskę w debacie zorganizowanej przez niezależne stacje telewizyjnej portale internetowe. O ile Rafał Trzaskowski od razu wyraził chęć udziału w wydarzeniu, to na obecność Andrzeja Dudy nie mogliśmy liczyć.

W końcu wspomniane wydarzenie nie odbyło się, natomiast debata została zorganizowana w inny, bardzo kontrowersyjny i szeroko komentowany w mediach sposób. W poniedziałek 6 lipca odbyły się dwie oddzielne debaty, a których udział brał tylko jeden kandydat. Ta z udziałem Andrzeja Dudy była transmitowana przez TVP1, natomiast odpowiedzi Rafała Trzaskowskiego mogliśmy oglądać w stacji TVN24. Było to pierwsze takie wydarzenie w historii wyborów prezydenckich.

Jacek Kurski o transmisji wystąpienia Andrzeja Dudy: „Przypadek”

W drugiej turze wyborów obydwaj kandydaci ruszyli w Polskę, by oko w oko móc spotkać się z wyborcami. Wiele z tych wystąpień transmitowanych było w ogólnopolskich stacjach. Na finiszu kampanii Andrzej Duda postanowił odwiedzić wyborców w Zamościu. Wystąpienie obecnego prezydenta było transmitowane przez TVP Info. Niestety członek Zarządu TVP Jacek Kurski dopatrzył się pewnych nieprawidłowości. O tym, co donieśli mu telewidzowie, poinformował na Twitterze.

W finale kampanii prezydenckiej, podczas wiecu z udziałem Prezydenta Dudy w Zamościu brak sygnału TVP Info na Polsacie cyfrowym, Canale+ i UPC. Przypadek? – zapytał Jacek Kurski.

Niestety nie wiadomo dlaczego akurat w czasie wystąpienia Andrzeja Dudy sygnał został przerwany.

 

 


Jacek Kurski – otwarcie nowego studia

Jacek Kurski – otwarcie nowego studia "Pytanie na śniadanie"

Jacek Kurski – wiosenna ramówka TVP 2020

Jacek Kurski – wiosenna ramówka TVP 2020

Sylwester TVP 2019 - Jacek Kurski

Sylwester TVP 2019 - Jacek Kurski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×