Takiego spotu TVN jeszcze nie było! Piosenka disco-polo w wiosennej czołówce. Nie uwierzycie, kto ją śpiewa [WIDEO]

Spot TVN 2019 piosenka wideo

Spot TVN 2019 piosenka wideo

Spot TVN na wiosnę 2019 z piosenką Magdy Gessler

TVN zaprezentowało spot reklamowy na wiosnę 2019. W tym roku Edward Miszczak zdecydował się na bardzo oryginalne wideo, ale nie obyło się bez zaskoczeń. Piosenkę przewodnią śpiewa… m.in. Magda Gessler. Zobacz nagranie.

Czas rozpocząć nowy sezon towarzyski w show-biznesie. Prezentacja wiosennej ramówki TVN 2019 już za nami – 24 stycznia stacja pokazała co ma do zaoferowania podczas specjalnej konferencji prasowej z udziałem swoich największych gwiazd. Nie zabrakło Kuby WojewódzkiegoMagdy GesslerKingi RusinDoroty Szelągowskiej czy Małgorzaty Rozenek w seksownych kozakach. Znani i lubiany promowali swoje programy i seriale w obecności mediów, a jak zamierzają zachęcić widzów do sięgnięcia po nowe pozycje i powracające hity?

TVN zrealizowało zaskakujący spot reklamowy, promujący program telewizyjny, który będzie rządził na antenie w następnych miesiącach. Edward Miszczak postawił na niecodzienną konwencję. Stworzono teledysk do piosenki w rytmach disco-polo!

Fani na pewno docenią oryginalność, zwłaszcza, że piosenkę w spocie TVN na wiosnę 2019 śpiewają Mateusz Gessler czy królowa Kuchennych Rewolucji, która naprawdę zaskakuje swoimi wokalnymi umiejętnościami! Klip trwa ponad 2 minuty i jest pełen smaczków, które widzowie na pewno docenią.

Zaskakującym jest jednak, że pośród plejady gwiazd występujących w spocie próżno szukać Małgorzaty Rozenek. Jak myślicie, dlaczego nie pojawiła się w klipie?

Rewia mody na wiosennej ramówce TVN-u: Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek, Magda Mołek, Dorota Szelągowska [DUŻO ZDJĘĆ]

Widok wystylizowanej Małgorzaty Rozenek na ramówce TVN podnosi ciśnienie! Wszyscy myśleli, że weszła J.Lo!

Syn Magdy Gessler nową gwiazdą telewizji! Oficjalnie zadebiutował na wiosennej ramówce TVN-u!


Magda Gessler śpiewa piosenkę w spocie TVN na wiosnę 2019

Magda Gessler śpiewa piosenkę w spocie TVN na wiosnę 2019

Anna Starmach – spot TVN na wiosnę 2019

Anna Starmach – spot TVN na wiosnę 2019

Kinga Rusin – spot TVN na wiosnę 2019

Kinga Rusin – spot TVN na wiosnę 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×