TVN nie wyemituje swoich niedzielnych programów: „Aplauz, aplauz!” i „MasterChefa”. Wiemy dlaczego!

TVN nie chce się ścigać z konkurencyjnym meczem Polska-Irlandia

Jutro fanów polskiej piłki nożnej czekają niesamowite emocje. Na Stadionie Narodowym Polska zagra z Irlandią a na szali jest awans do Mistrzostw Europy 2016. Ten mecz wyemituje telewizja POLSAT, dlatego TVN zdecydował, że nie pokaże swoich dwóch programów: „Aplauz, aplauz!” nadawanego o godz. 20.00 i  „MasterChefa” – o 21.30, których godzina emisji kolidowałaby z transmisją meczu (20:45) w konkurencyjnej stacji.

Nasza decyzja jest spowodowana transmisją meczu polskiej reprezentacji. Taki „mecz o wszystko” zdarza się raz na kilka lat i nie chcemy, żeby widzowie musieli dokonywać trudnych wyborów między sportem a naszymi programami rozrywkowymi. Mam nadzieję, że za tydzień w normalnych warunkach zobaczymy przy „Aplauzie” i „Masterchefie” przynajmniej tylu widzów co dotychczas – powiedział Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl

TVN zamiast tych dwóch programów wyemituje filmy fabularne: „Nigdy w życiu!” i „Świadek koronny”. Eksperci twierdzą, że mecz Polska-Szkocja może pobić dotychczasowy rekord oglądalności, który teraz należy do spotkania Polski ze Szkocją – 7,5 mln widzów. Czy tak się stanie? Odpowiedź już jutro.

Stacja na swojej stronie internetowej tvn.pl informacje o przeniesieniu emisji zilustrowała tym zabawnym zdjęciem.

Zobacz: Anna Lewandowska prowadzi właśnie trening we Wrocławiu. Czy to oznacza, że nie będzie wspierała Roberta podczas meczu na Narodowym?

TVN nie wyemituje swoich dwóch programów

TVN nie wyemituje swoich dwóch programów – tę informację zilustrowała tym zabawnym zdjęciem


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×