Szukaj

Występ Tulii w Londynie zachwycił internautów! Awans do finału Eurowizji 2019 mają w kieszeni!

Tulia Londyn Eurowizja 2019

Tulia przed Eurowizją 2019 wystąpiła w Londynie. Podczas London Eurovision Party 2019 reprezentantki Polski zaśpiewały Fire of Love – Pali się. Występ naszego zespołu został odebrany bardzo pozytywnie przez publiczność na miejscu i internautów. Czy to oznacza, że awans do finału Polki mają w kieszeni?

Za miesiąc wszystko już będzie jasne! Dokładnie 14 maja w Tel Awiwie odbędzie się pierwszy półfinał Eurowizji 2019, w którym zespół Tulia zaprezentuje swój utwór Fire of Love. Piosenka konkursowa to doskonale znany słuchaczom jesienny singiel Pali się, który na potrzeby wydarzenia przeszedł sporo zmian. W odświeżonej wersji brzmi jeszcze lepiej, na co wskazują liczne komplementy ze strony zagranicznych internautów.

Tulia przed Eurowizją 2019 aktywnie promuje swój utwór za granicą. Tydzień temu zespół zaśpiewał podczas koncertu w Amsterdamie, zaś dzisiaj odwiedził Londyn. Wkrótce kwartet zawita jeszcze do Madrytu, ale zanim to nastąpi, mamy dla was jeszcze cieplutkie wideo z występu Tulii w klubie Cafe de Paris w stolicy Wielkiej Brytanii.

W sieci krążą pierwsze nagrania, na których możemy zobaczyć reakcję publiczności na piosenkę polskich reprezentantek. Chociaż tekst Fire of love w większości jest po polsku, nie przeszkodziło to obcokrajowcom w zaśpiewaniu kilku fraz razem z wokalistkami. Głośne brawa wskazują na pozytywne przyjęcie utworu, który według niektórych fanów Eurowizji może okazać się czarnym koniem w walce o eurowizyjne Grand Prix.

W komentarzach pod filmem na YouTube’ie możemy przeczytać głównie pozytywne opinie, oto kilka z nich:

  • Kocham, gdy ludzie myślą, że one śpiewają z playbacku!
  • Kocham je. Nie mogę przestać słuchać tej piosenki. Pozdrowienia z Hiszpanii
  • Czarny koń pierwszego półfinału?
  • Znowu świetny występ na żywo. Polska piosenka jest niedoceniona

Zobaczcie wideo:

Przypomnijmy, że Tulia podczas półfinału pojawi się na scenie jako czwarta reprezentacja.

Czy Polska ma szansę wygrać konkurs w 25 rocznicę swojego debiutu? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz: Tulia rozpaliła publiczność za granicą! Tak Polki promują się przed Eurowizją 2019! [WIDEO]

Zobacz: Mogło być lepiej? Wiemy z jakim numerem startowym Tulia wystąpi na Eurowizji 2019!

Zobacz: 14-letnia Roksana Węgiel szaleje na jednej scenie ze swoim przystojnym chłopakiem! Fani młodej gwiazdy skaczą z radości! [WIDEO]


Czy Tulia godnie reprezentowała Polskę na Eurowizji 2019?

×