„TTBZ 18”. Po trzecim odcinku programu znowu wrze w sieci. Internauci obalają teorię spiskową

TTBZ Twoja Twarz Brzmi Znajomo

TTBZ Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Za nami trzeci odcinek, który był pełen emocji. Tym razem nie wygrał Krzysztof Ibisz. Jakie komentarze pojawiły się w sieci? Runęła teoria spiskowa internautów. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to show dla gwiazd, które wzbudza ogrom emocji. Przed startem 18. edycji doszło w nim do wielu bardzo znaczących zmian. Najpierw posadę jurora stracił Michał Wiśniewski. Następnie z programem musiała pożegnać się Katarzyna Skrzynecka. Aktorka była z nim związana od samego początku. Wygrała pierwszą edycją, a od kolejnej zasiadała w gronie jurorów. Po tym, jak została zwolniona honorową decyzję podjął Piotr Gąsowski. Prowadzący w ramach przyjaźni i lojalności również odszedł z uwielbianego formatu.

W zupełnie nowej odsłonie show zadebiutowało we wiosennej ramówce Polsatu. Miejsce Piotra Gąsowskiego zajął Maciej Rock, który powrócił przed kamery Polsatu po dłuższej przerwie. Nie wszyscy widzowie jednak są zadowoleni z tej zmiany. W sieci pojawiły się komentarze internautów, którzy twierdzą, że jest on zbyt hałaśliwy.

Za nami trzeci odcinek programu, po którym znowu pojawił się ogrom komentarzy w sieci. Czy fani programu w końcu są zadowoleni? Po raz kolejny pojawiło się mnóstwo wpisów dotyczących Krzysztofa Ibisza.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo – kto wygrał trzeci odcinek?

W dwóch pierwszych odcinkach pierwsze miejsce zdobył Krzysztof Ibisz. Ulubieniec widzów Polsatu za pierwszym razem wcielił się w Macieja Maleńczuka, a w drugim odcinku był drag queen z Ukrainy, Verką Serduchką.

W trzecim odcinku karty się odwróciły. Tym razem fenomenalnie zaprezentował się Oskar Cyms. Młody aktor wcielił się w Eminema i rapował przed publicznością. Zrobił to w jak najlepszym wydaniu. Otrzymał 10 tys. złotych, które przeznaczy na pomoc chorej dziewczynce.

3. Odcinek @twojatwarzbrzmiznajomo wygrywa Oskar @cymsu jako @eminem i swoją nagrodę czyli czek na 10 000 zł przekazuje Zosi z fundacji @siepomaga. Dziękujemy i gratulujemy rewelacyjnego występu Oskar! A Wam bardzo dziękujemy za dziś! – czytamy w social mediach TTBZ.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo – komentarze po wygranej Oskara Cymsa

W oczekiwaniu na trzeci odcinek show dla gwiazd emocje sięgały zenitu. Widzowie programu z niecierpliwością czekali na występy wszystkich gwiazd, które biorą udział w 18. edycji. Pojawiły się nawet teorie spiskowe, że po raz kolejny zwycięży Krzysztof Ibisz. Co pisali po tym, jak Oskar zdobył główną nagrodę?

  • Brawo! Zasłużona wygrana w 100%. Genialny występ.
  • Odetchnąłem z ulgą, że wygrała zasłużona osoba. Nie było ustawki. Brawo.
  • Gratulacje byłeś genialny.
  • Zasłużone. Tym razem bardzo dobrze ocenione występy.
  • I to jest dobry zwycięzca!

Nie zabrakło też komentarzy związanych z Krzysztofem Ibiszem. Internaucie zaczęli obalać wcześniejszą teorię spiskową, w której byli niemal pewni, że wygrana prezentera Polsatu to tylko formalność.

  • Ale jednak nie wygrał dzisiaj Krzysztof Ibisz.
  • No i dobrze, że wygrał ktoś inny, a nie tylko Krzysztof Ibisz.
  • Każdy odcinek programu jeżeli nie wygrywa Krzysiu, to odcinek stracony. A tak na poważnie to czy wy myślicie, że widzowie nie wyczują fałszu?
  • Czyli jednak nie jest ustawione pod Ibisza?

Coś czujemy, że przed kolejnym odcinkiem emocje sięgną zenitu. Kto jest waszym faworytem?


Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 - Oskar Cyms

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 - Oskar Cyms

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18

Krzysztof Ibisz - wygrywa 2. odc. TTBZ

Krzysztof Ibisz - wygrywa 2. odc. TTBZ

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×