Nowy juror w „TTBZ”. Już wiemy, czyje miejsce zajmie. W oświadczeniu do mediów ujawniono powód rozstania

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16. Nowy juror w obsadzie. Kto pożegnał się z programem? W komunikacie do mediów ujawniono powód rozstania.

Wiosną zobaczymy nową edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Już wiadomo, że w 16. odsłonie widowiska zaprezentują się m.in. Viki Gabor, Anna Jurksztowicz, Karolina Piasrek, Patryk Cybulski, a także po raz pierwszy w historii polskiej edycji o 100 tys. zł na cel charytatywny i Złotą Maskę zawalczy zagraniczna gwiazda. Na scenie zobaczymy autora hitu Pump it upDanzela.

Nowa twarz pojawi się również w gronie ekspertów. Tydzień temu Michał Wiśniewski w rozmowie z Jastrząb Post zdradził, że produkcja zaangażowała nową osobę.

Znam też nowego jurora. Jak wyszedłem przed szereg to przepraszam. Fajna pogoda dziś.

Wiadomo już, kto zniknie zza stołu jurorskiego.

Gromee odchodzi z Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W piątek na Instagramie Gromee’ego pojawiło się oświadczenie, w którym poinformował o swojej rezygnacji z udziału w kolejnym wydaniu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Popularny dj i autor wielu hitów, w tym eurowizyjnego Let me up, zdecydował się rozstać z produkcją, której podziękował w długim wpisie.

To była piękna przygoda! Takie też kiedyś się kończą. Jednak dokładnie TA przygoda już zawsze będzie trwać w moim sercu! Program @twojatwarzbrzmiznajomo to dla mnie show tworzone z piękna, uśmiechu, szczerości i kreatywności. Wszystko ze wspaniałą ekipą! Mam na myśli Artystów na scenie, ale także wspaniałe grono Jury. W moim sercu jest też cała ekipa produkcyjna! Profesjonalizm i jakość, a jednocześnie pasja i radość – tak wyglądał dla mnie ten program. Dziękuję Wam wszystkim za niezapomniane chwile! Dziękuję również Wam, moim fanom – za masę wiadomości, komentarzy i ogromne wsparcie, jakie okazywaliście mi po każdym odcinku.

Muzyk ujawnił powody swojego odejścia. Co okazało się ważniejsze od pracy na planie?

Czas nie jest z gumy i sztywne terminy nie pozwalają mi uczestniczyć dalej jako juror show. Praca w studiu, budowa nowego miejsca do produkcji muzyki, ale co najważniejsze dla mnie – Rodzina. Właśnie teraz w okresie nagrań do 16. edycji TTBZ spodziewamy się trzeciego członka Rodziny. Resumując mam nadzieję, że wszyscy to rozumieją. Chcę spędzić każdą możliwą chwilę z Sarą, Franiem i Helenką, czekając na narodziny… 🙂 Już za Wami tęsknie! Trzymam kciuki za wszystkich! Trzymam kciuki za nowego członka jury i kibicuję. Gromee #ttbz

Jeszcze przed startem poprzedniego sezonu Jastrząb Post ustalił, że Polsat długo negocjował warunki z Gromee’em. Powód? Jest on jedną z najbardziej rozchwytywanych osób w branży, dlatego pozyskanie go w obsadzie show nie należało do łatwych zadań. Kwestie finansowe nie były tutaj bez znaczenia. Nieoficjalnie mówi się, że dj zgarnął największą stawkę spośród wszystkich jurorów.

Ogromna zajętość Gromee na początku stanęła na przeszkodzie w rozmowach i z tego powodu postawił poprzeczkę finansową bardzo wysoko. Jednak wszystko wskazuje na to, że doszło do porozumienia. Mówi się o spektakularnych pieniądzach – zdradził nasz informator.

Internauci podziękowali Gromee’emu za udział w poprzedniej odsłonie hitu Polsatu i zapewnili, że trzymają kciuki za jego sprawy prywatne.

Kto zastąpi Gromee’ego w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Jak poinformował Pomponik, do obsady dołączył Krzysztof Cugowski. Więcej przeczytasz tutaj.


Sławomir został jurorem Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Sławomir został jurorem Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Sławomir został jurorem Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Sławomir został jurorem Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15 - jury

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15 - jury

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×