Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

HIT! Rodzina królewska OFICJALNIE poinformowała o… smaku tortu ślubnego księcia Harry’ego i Meghan Markle! Nie będzie bananowy!Jaki smak ma tort ślubny Meghan Markle i księcia Harry’ego?

Do ślubu księcia Harry’ego i Meghan Markle zostały już tylko dwa miesiące! Najsłynniejsza para na świecie stanie na ślubnym kobiercu tuż po narodzinach trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama, które według doniesień pojawi się 23 kwietnia. Gorączkowe przygotowania ogarnęły cały pałac Kensington, w którym zamieszkują obie pary. Podczas gdy jego brat i bratowa szykują się do powitania trzeciego malucha i biegają po spotkaniach, upychanych na ostatnią chwilę do i tak napiętego harmonogramu, młodszy wnuk królowej Elżbiety II i jego wybranka zmagają się ze ślubnymi niuansami i skandalem z nagimi zdjęciami.

Jak się okazuje, wcześniejsze doniesienia prasy o bananowym torcie, który miał zostać podany na przyjęciu koniec końców nie są prawdziwe. Na oficjalnym Instagramie rodziny królewskiej ukazała się informacja dotycząca nie tylko smaku tortu, ale również autorki:

Jeśli chodzi o tort ślubny, książę Harry i panna Meghan Markle wybrali cukierniczkę Claire Ptak, właścicielkę cukierni mieszczącej się w Londynie. Para poprosiła Claire o stworzenie tortu o smaku cytryny i kwiatu bzu, który podkreśli wszystkie jasne smaki wiosny. Tort będzie pokryty kremem i udekorowany żywymi kwiatami – napisano pod portretem mistrzyni cukiernictwa

To dość nietypowe smaki, ale bez wątpienia tort będzie smakował wybornie. Myślicie, że stanie się hitem wśród gwiazd?

Skrywany sekret księżnej Kate niespodziewanie wyszedł na jaw! Chodzi o jej dłonie!

Będzie skandal?! Meghan Markle i książę Harry w łóżku! Pełen gorących scen trailer trafił do internetu [WIDEO]

Trzy ekspertki wzięły pod lupę zachowanie Meghan Markle! Ich baczne obserwacje przyniosły zaskakujący wynik!

Wyszły na jaw kolejne dramatyczne fakty związku księcia Karola z księżną Dianą! Królowa Elżbieta II maczała palce przy ich rozstaniu!

Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×