Top Model 9: sesja na wysokościach i profesjonalne castingi. Kto okazał się najlepszy, a kto odpadł? Tego nikt się nie spodziewał

Top Model - kto odpadł w 6 odcinku?

Top Model - kto odpadł w 6 odcinku?

Top Model 9. Kolejny odcinek za nami. Kto odpadł? Kto się okazał najlepszy? Odcinek, w którym gościem specjalnym była Patrycja Markowska, dobiegł końca.

Top Model 9 na antenie gości już od kilku tygodni. Widzowie oglądali uczestników podczas castingów, bootcampu, a także gdy radzili sobie z różnymi wyzwaniami. Do takich z pewnością należała naga sesja, która odbyła się w poprzednim tygodniu. Najlepiej poradziła sobie Patrycja Sobolewska. Najsłabiej Dominik Bereżański i to on odpadł z dalszej rywalizacji. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Top Model 9 – odcinek 6. Jak wypadli uczestnicy?

Środowy odcinek przybliżył nas do poznania finałowej trójki. Podobnie jak w poprzednich latach o tym, kto wygra, zadecydują widzowie. Na ten moment szansę na zwycięstwo mają uczestnicy, którzy pozostali w Domu Modelek:

 • Gracja Kalibabka,
 • Karolina Kuczyńska,
 • Łukasz Bogusławski,
 • Karolina Płocka,
 • Dominic D’Angelica,
 • Mariusz Jakubowski,
 • Ernest Morawski,
 • Maja Siwik,
 • Agnieszka Skrzeczkowska,
 • Patrycja Sobolewska,
 • Mikołaj Śmieszek,
 • Weronika Kaniewska

W tym odcinku modele pracowali w grupach. Każda z nich musiała stworzyć Tik Toka, który w zabawny i ciekawy sposób pokazał, jak zmieniała się moda w latach 70., 80., 90. Tłem do pracy były fragmenty muzyki z tamtych lat. W zadaniu uczestnikom pomagały Ola Nowak Klaudia Halejcio.

Następnym etapem były castingi. Każda z grup udała się na trzy spotkania: dla marki Apart, magazynu Elle oraz zagranicznej agencji modowej. Nie brakowało niespodziewanych zwrotów akcji. Agnieszka zapomniała wziąć swojego portfolio, przez co cała grupa musiała zawrócić.

Nietypowy był też ubiór jednego z uczestników. Mikołaj Śmieszek włożył strój, który wyglądem przypominał ten, który noszą koszykarze. Jego wybór skomentował Marcin Tyszka, który powiedział:

 Jak on się mógł tak ubrać na casting? Koszmar… – mówił na antenie.

Bezkonkurencyjni w castingu dla marki Apart okazali się Patrycja i Dominik, dla magazynu Elle, Mariusz i Weronika, a właścicielowi niemieckiej agencji modelingowej najbardziej spodobali się Maja i Mariusz.

Top Model 9. Kto odpadł w szóstym odcinku?

Nie zabrakło też ekstremalnego wyzwania, którym była sesja zdjęciowa na wysokości. Uczestnicy, ubrani w specjalne stroje i zabezpieczenia, zostali wciągnięci na wysokiego „żurawia”. Przełamywali swoje lęki, w czym pomagali im Michał Piróg i Patrycja Markowska. Nie dla wszystkich okazało się to łatwe. Łukasz, zanim zdecydował się wziąć udział w sesji, mówił, że wysokość go paraliżuje:

Oddechu mi troszeczkę zabrakło. Kto mnie zna ten wie[…] Nie wiem, czy ktokolwiek tutaj ma taki paraliżujący lęk wysokości, ale ja właśnie taki mam.

Na szczęście wszystkim udało się wziąć udział w sesji. Efekty ich pracy oceniało jury w składzie: Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Kasia Sokołowska i Patrycja Markowska. Sesję na wysokościach wygrał Mikołaj. Najsłabiej wypadła Agnieszka i to ona opuściła program. Modelka decyzję jury skomentowała na swoim Instagramie, gdzie zamieściła krótki post:

Dziękuje wszystkim za meeeeega wsparcie!!!!!  Awww starałam się być prawdziwa Power Girls!!!!

Zgadzacie się z werdyktem?

 


Łukasz Bogusławski - sesja na wysokościach, Top Model odcinek 6

Łukasz Bogusławski - sesja na wysokościach, Top Model odcinek 6

Dominik D'Angelica - sesja na wysokościach, Top Model odcinek 6

Dominik D'Angelica - sesja na wysokościach, Top Model odcinek 6

Agnieszka Skrzeczkowska - sesja na wysokościach, Top Model odcinek 6

Agnieszka Skrzeczkowska - sesja na wysokościach, Top Model odcinek 6

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×