Szukaj

Michał Baryza z „Top Model” zapuścił włosy! Internauci prawie go nie poznali po metamorfozie: „To nie Ty!”

Michał Baryza metamofoza, nowa fryzura

Michał Baryza długie włosy, nowa fryzura

Michał Baryza zapuścił włosy! Finalista czwartej edycji Top Model pokazał swoją nową fryzurę. Internauci w pierwszej chwili mieli problem z rozpoznaniem w nim przystojniaka z hitu TVN-u. Teraz wygląda jak gwiazda włoskiego kina!

Michał Baryza zyskał popularność biorąc udział w 4. edycji Top Model. 28-letni przystojniak z Konecka był o włos od wygranej. W finałowym starciu przegrał tylko z piękną, ciemnoskórą Osi Ugonoh. Chociaż nie udało się mu stanąć na najwyższym stopniu podium w telewizyjnym show, to i tak zrobił niemałą karierę.

Baryza po Top Model wziął udział w kampaniach reklamowych, pojawił się na wybiegach u polskich projektantów, a niedawno otworzył własny biznes – salon kosmetyczny i masażu. Miejsce cieszy się sporą popularnością nie tylko wśród jego fanów. Oprócz powodzenia w biznesie, Michał ma także szczęście w miłości. Od ponad roku jest w szczęśliwym związku.

Czas zdecydowanie działa na korzyść finalisty Top Model. Może pochwalić się jeszcze lepiej wyrzeźbionym ciałem, niż za czasów, gdy występował w hicie TVN-u. Od niedawna ma także nową fryzurę. Michał Baryza zapuścił włosy, które najczęściej wiążę w kitkę. Na jednym ze zdjęć na swoim Instagramie, zaprezentował nową fryzurę w pełnej okazałości. Fotka powstała podczas egzotycznych wakacji, które spędzał ze swoją drugą połówką.

Daję Ci szczęście, zabieram troski. Uczę się siebie i Twojej miłości – napisał Baryza.

Fani ocenili nową fryzurę Michała Baryzy

Internauci byli zachwyceni nową fryzurą Michała Baryzy. Wielu stwierdziło, że w długich włosach wygląda, jak amant włoskiego kina. Niektórzy jednak w pierwszej chwili mieli problem z rozpoznaniem go po tak dużej metamorfozie:

  • Tarzan.
  • To nie Ty!
  • Tu trochę jak Antonio Banderas za czasów Desperado.
  • Aleś zarósł!
  • Włosy jak Hiszpan. Super.
  • W pierwszej chwili myślałam, że to Jackson Rathbone.

Michał Baryza długie włosy zapuszczał miesiącami. Zanim jednak zaprezentował je w pełnej okazałości, zaczesywał je do tyłu, albo wiązał tak, by nie przeszkadzały mu w codziennych zajęciach. Jak oceniacie jego metamorfozę? HOT?

View this post on Instagram

#baryza #ny #jz "@adam_siwek by NY BOY" #topmodel

A post shared by Michał Baryza (@michalbaryza) on

View this post on Instagram

Raz jest Burza, raz jest deszcz. Tak samo w życiu. Raz ponosisz porażki, raz odnosisz sukcesy. Każdy Sukces ciągnie za sobą następny Sukces. Jak w to nie wierzyć? Ja nadal jestem dzieckiem. Ja nadal chcę cieszyć się życiem. Oczywiście ważne decyzje, mnóstwo spraw na głowie. Ciągle do góry jak Ty! Kto ma pociągnąć ten wózek jak nie Ty! Haha ???? @swiat_motocykli Odkąd przejął to piękny duet @piachipuder_motocykle & @simpsonrides ten magazyn nie stanął na nogi, on wystartował ???? Pamietam dzieciństwo jak już to wspominałem w wywiadzie, kiedy babcia z dziadkiem rzucali wnuczkowi przysłowiową "piątke" na gazetę. Teraz przyszedł czas, że mogę w niej gościć jako czynny, zamiłowany motocyklista i model. Dziękuję za zaproszenie ekipie???? @lukaszdziewic po tej drugiej stronie ???? Uwierzcie na słowo cały czas sprawny, dlatego takie dobre kadry strzelił. Dzięki ???? @ridetobe opowie Wam dlaczego warto szukać rozwiazań. Dla fanów jednośladów i nie tylko, naprawdę warto mieć taką gazetkę w rączkę. See you ???? #Baryza #JZ #modelife #man #topmodel #man #shoot #lukaszdziewic #swiatmotocykli @wyspamb

A post shared by Michał Baryza (@michalbaryza) on


Michał Baryza ma długie włosy

Michał Baryza ma długie włosy

Michał Baryza ma długie włosy

Michał Baryza ma długie włosy

Michał Baryza ma długie włosy

Michał Baryza ma długie włosy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×