Tak Dominika Wysocka świętuje wygraną w „Top Model”. Nie szczędziła uczuć chłopakowi. Na imprezę zaprosiła również finalistki programu

Dominika Wysocka

Dominika Wysocka

Top Model 10. Wielki finał za nami. Zwyciężczynią jubileuszowej edycji została Dominika Wysocka. Modelka zorganizowała imprezę, aby uczcić swoją wygraną. Kto się pojawił?

W środowy wieczór odbył się finał programu Top Model. Telewizyjne show przez dziesięć sezonów wywoływało ogromne emocje wśród oglądających. O zwycięstwo w odcinku na żywo walczyła sama płeć piękna: Nicole Akonchong, Dominika Wysocka oraz Julia Sobczyńska. To widzowie zadecydowali, kto najbardziej zasługiwał na 100 tysięcy złotych, kontrakt z agencją modeli i modelek oraz okładkę magazynu Glamour.

Pierwszą uczestniczką, która musiała pożegnać się z wygraną, była Julia. Na jej twarzy panował smutek, a łzy napływały do oczu. Po pewnym czasie otrząsnęła się i tuż po ogłoszeniu zwycięzcy padła na kolana przed swoją partnerką i oświadczyła się jej. Na drugim miejscu znalazła się egzotyczna piękność Nicole, która według Joanny Krupy zaczęła gwiazdorzyć za kulisami programu.

Ostatecznie zwyciężczynią jubileuszowej, 10. edycji programu Top Model została Dominika Wysocka. Nowa gwiazda długo nie potrafiła powstrzymać emocji – w końcu otworzyły jej się drzwi do wielkiej kariery. Modelka nie miała dużo czasu na przetrawienie tego, co się wydarzyło, bo już kolejnego dnia rano pojawiła się na kanapie Dzień Dobry TVN, gdzie odważyła się na szczere wyznanie. 21-latka zaczęła opowiadać o swoich kompleksach. Wywód natychmiast przerwał towarzyszący jej w studiu Dawid Woliński, o czym pisaliśmy tutaj.

Top Model 10. Dominika Wysocka uczciła wygraną

Dominika Wysocka dopiero w piątkowy wieczór uroczyście uczciła swoją wygraną. Zorganizowała imprezę, na której pojawiły się jej najbliższe koleżanki oraz związany ze stacją TVN – Piotr Strojek, który jest jej chłopakiem. Para nie szczędziła sobie uczuć.

Wśród gości nie zabrakło również pozostałych finalistek, czyli Nicole Akonchong oraz Julii Sobczyńskiej, której towarzyszyła narzeczona. Z gratulacjami przyszła również transpłciowa Sophia Mokhar, która w dziewiątym odcinku zrezygnowała z dalszego udziału w Top Model. Obecna była także suczka shih tzu Dominiki o imieniu Chloe.

Modelka zaprezentowała się w brązowym swetrze oraz szarych jeansach z rozdarciami. Widocznie wystrojona Nicole, która przyodziała elegancki czarny kombinezon, miała wpływ na to, że Dominika postanowiła się przebrać. 21-latka zastąpiła oversiowy sweter, czarną bluzką odsłaniająca ramię.

Wygląda na to, że impreza była przednia. Zobaczcie zdjęcia.


Dominika Wysocka i Piotr Strojek

Dominika Wysocka i Piotr Strojek

Dominika Wysocka

Dominika Wysocka

Dominika Wysocka

Dominika Wysocka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×