Zmiana w „Top Model”. Fani programu będą mocno zaskoczeni

Top Model

Top Model

Top Model 9 już jesienią wróci na ekrany telewizorów. Kiedy pierwszy odcinek? Co zmieni się w porównaniu do poprzednich edycji?

Pierwszy odcinek polskiej edycji programu Top Model wyemitowano prawie dziesięć lat temu. Chociaż od tego momentu zmienił się skład jury, a co sezon goszczą nowi uczestnicy, format cieszy się sporą popularnością wśród widzów. Z niecierpliwością czekają na nowe odcinki. Te pojawią się już jesienią.

Joanna Krupa w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN, opowiedziała o szczegółach nadchodzącej edycji. Przez pandemię koronawirusa castingi odbywały się na innych zasadach. Co ciekawe, zgłosiło się do nich więcej uczestników niż w poprzednich latach:

Przez pandemię nie mogliśmy jeździć po Polsce i robić castingów, ale dużo więcej osób zgłosiło się w tych online castingach — mówiła Joanna.

Top Model 9 — zmiany w emisji programu. Kiedy nowe odcinki?

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, w dziewiątym sezonie powitamy nowych prowadzących. To Jakob Kosel i Karolina Pisarek. Poprowadzą kulisy programu Top Model. Front Row, które zostaną wyemitowane na platformie Player.pl. 

Jak wyjawiła modelka w rozmowie z Jastrząb Post, bardzo zżyła się z uczestnikami:

Teraz jak nagrywaliśmy, to było bardzo miło, oni się na mnie patrzą i widzą we mnie wsparcie. Ja też byłam w tym programie, przeżywałam ten cały stres. Czasem nawet po kątach płaczę, bo jestem tak z nimi zżyta. Wiem, co oni przeżywają, co oni czują. Patrząc na ich przygodę przeżywam to od nowa, od nowa i to jest przepiękne.

Okazuje się, że zmieni się także dzień emisji Top Model. Chociaż do tej pory nowe odcinki wyświetlano co poniedziałek, stacja zdecydowała się przesunąć termin emisji. Wirtualnemedia podają, że widzowie swój ulubiony program będą mogli oglądać co środę o godzinie 21:30. Pierwszy odcinek pojawi się na antenie już 2 września.


Joanna Krupa o Top Model 9

Joanna Krupa o Top Model 9

Joanna Krupa o pracy na planie Top Model

Joanna Krupa o pracy na planie Top Model

Joanna Krupa i Marcin Tyszka na planie Top Model

Joanna Krupa i Marcin Tyszka na planie Top Model

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×