Top Model 9: Znamy finalistów! Aż czwórka uczestników zawalczy o zwycięstwo!

Top Model 9 – kto w finale?

Top Model 9 – kto w finale?

Top Model 9. W półfinale wybrano aż czwórkę finalistów! Już wiemy, kto za tydzień spotka się w decydującym starciu.

W środowy wieczór obejrzeliśmy półfinał programu Top Model 9Aż ośmiu uczestników walczyło o wejście do finału. Część z nich rywalizowała podczas fashion weeku w Atenach, część wzięła udział w zadaniu specjalnym. Kto okazał się najlepszy i wystąpi w wielkim finale? Wszystko jest już jasne.

Top Model 9. Odcinek półfinałowy. Kto zawalczył o finał?

Tydzień temu okazało się, że uczestnicy Top Model do Aten polecieli w innym składzie, niż ogłoszono w 10. odcinku. Powodem był fakt, że u Ernesta Morawskiego, Dominica D’Angeliki i Patrycji Sobolewskiej wykryto koronawirusa. Ich miejsce zajęli wyeliminowani w poprzednich odcinkach uczestnicy Mariusz Jakubowski  i Karolina Kuczyńska. Oprócz wspomnianych modeli, do Grecji polecieli także:

  • Maja Siwik,
  • Mikołaj Śmieszek,
  • Weronika Kaniewska.

Decyzją jury nikt nie odpadł w ćwierćfinałowym odcinku. Ogłoszono też, że uczestnicy, u których stwierdzono COVID-19 zmierzą się w zadaniu specjalnym.

Co wydarzyło się w półfinale Top Model 9?

W poprzednim odcinku modele, korzystając z map, wzięli udział w castingach do Athens Xclusive Designers Week. Decyzją projektantów każdy z nich przeszedł po wybiegu więcej niż jeden raz. Maja i Karolina wystąpiły w czterech pokazach, Weronika w trzech, Mikołaj w dwóch, Mariusz w dwóch.

Jurorzy byli zachwyceni swoimi podopiecznymi. Szczególnym uznaniem cieszyła się Maja Siwik, pod której adresem zagraniczni eksperci nie szczędzili komplementów.

Po zadaniu z pokazami mody przyszła pora na kolejne zadanie – udział w filmach promujących kolekcje greckich projektantów. Towarzyszył im lokalny zespół baletowy. Największe wrażenie na ekipie zrobił Mikołaj, który udzielił wywiadu dla cypryjsko-greckiej telewizji śniadaniowej.

Może czeka go światowa kariera – skomentowała z uśmiechem Karolina.

Nie zabrakło też sesji finałowej. Uczestnicy stanęli przed obiektywem Marcina Tyszki. Wybrano przepiękną scenerię greckiej wyspy Hydra. Jak zdradził fotograf na swoim Instagramie, dotarcie na miejsce zajęło im aż pięć godzin. Pracowali od wczesnych godzin rannych do późnych wieczornych, by zrobić jak najlepsze zdjęcia.

Kto w finale Top Model 9?

Efekty prac tradycyjnie ocenili jurorzy. Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Katarzyna Sokołowska (która ze studiem połączyła się ze swojego domu) zdecydowali, że w odcinku finałowym pojawią się: Weronika KaniewskaMikołaj Śmieszek.

Niemałe emocje wzbudziło też special challange, które przygotowano dla Patrycji, Dominca i Ernesta. Nawiązywało ono do Fashion Weeku w Grecji. Jak zdradził kilka dni temu Dawid Woliński w rozmowie z Jastrząb Post, oprócz sesji zdjęciowej, uczestnicy stworzyli modowy filmik, w którym musieli zaprezentować się tak jak na wybiegu.

Trudny orzech do zgryzienia mieli też jurorzy. Chociaż zakładano, że szansę na finał dostanie jeden uczestnik, zdecydowano, że do finału awansują Patrycja Sobolewska i Dominic D’Angelica.

Głosowanie SMS na zwycięzcę Top Model właśnie się rozpoczęło. Swojego faworyta można wesprzeć, wysyłając wiadomość z numerem przypisanym (np. „1” na Patrycję) do kandydata pod numer 7322.

  • Patrycja – treść SMS: 1
  • Dominic – treść SMS: 2
  • Weronika – treść SMS: 3
  • Mikołaj – treść SMS: 4

Zgadzacie się z werdyktem jury?


Mikołaj Śmieszek – półfinał Top Model

Mikołaj Śmieszek – półfinał Top Model

Mikołaj Śmieszek – półfinał Top Model

Mikołaj Śmieszek – półfinał Top Model

Patrycja Sobolewska – półfinał Top Model 9

Patrycja Sobolewska – półfinał Top Model 9

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×