Top Model 9: dramatyczne sceny w basenie i sroga Anna Lewandowska w roli jurorki. Kto odpadł?

Top Model - odcinek 9

Top Model - odcinek 9

Top Model 9 - to już dziewiąty odcinek. Jakie zadania tym razem przed modelami postawiła produkcja? Nie było łatwo. Kto musiał opuścić program?

Już dziewięć tygodni obserwujemy zmagania uczestników 9. odsłony show Top Model. Rywalizacja jest zaciekła, a jury w składzie Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka ma twardy orzech do zgryzienia. Tydzień temu najsłabiej wypadł Łukasz Bogusławski, w domu pozostali:

  • Karolina Kuczyńska,
  • Karolina Płocka,
  • Dominic D’Angelica,
  • Mariusz Jakubowski,
  • Ernest Morawski,
  • Maja Siwik,
  • Patrycja Sobolewska,
  • Mikołaj Śmieszek,
  • Weronika Kaniewska.

Jak im poszło w dzisiejszym odcinku i przed jakimi wyzwaniami stanęli?

Top Model 9. Co się wydarzyło w dziewiątym odcinku?

W środowy wieczór pierwsze zadanie, które obserwowaliśmy, odbywało się ze specjalnym udziałem Karoliny Pisarek i reżyserki Anny Maliszewskiej. Aktorskie zadanie, okazało się być wyzwaniem dla niektórych z kandydatów na Top Modela. Między innymi pocałunek nie dla wszystkich okazał się być rzeczą do przejścia. Uczestnicy podzieleni na grupy nagrywali spoty reklamowe. Niezastąpiony jak zawsze był Michał Piróg, który służył pomocą na każdym kroku.

Podczas kręcenia wideo wyszły na jaw sympatie i animozje. Dominic wydaje się być coraz bardziej zadurzony w Patrycji. Kto wypadł najlepiej?

Zadanie najlepiej udało się Weronice, Mariuszowi i Mikołajowi.

Kolejne zadanie polegało na tym, żeby uczestnicy wykonali stylizacje swoich włosów. W zespołach mieli stworzyć fryzury, które pięknie będą wyglądały na zdjęciach. Najlepiej wypadli Ernest i Karolina.

Obserwowaliśmy także, jak uczestnicy muszą zmagać się ze swoimi lękami. Sesja pod wodą okazała się jedną z najbardziej wymagających. Pojawiły się łzy i prawdziwy strach. Musieli interweniować ratownicy, a kilkoro z uczestników naprawdę musiało pokonać ogromny strach. Mieli nagrać najlepszy film, a kciuki za nich trzymała Anna Lewandowska. Najlepiej z zadania wywiązali się Maja i Mikołaj.

W środę, jako gość i juror specjalny w programie pojawiła się Anna Lewandowska. To ona pomogła podjąć decyzję, kto opuści program. Była bardzo konkretna w swoich ocenach, ale czasem też sroga w swoim ocenach.

Piękna dziewczyna, ale nie było widać Patrycji dzisiaj w filmie – młówiła o występie blondynki – Gdzie był bodyguard? Nie było ciebie – dodała komentując występ Domika.

Decyzją jury program opuściły dwie osoby Karolina Kuczyńska i Patrycja Sobolewska. Jednak tę drugą przywrócił Michał Piróg. Przypominamy, że posiada taka możliwość raz podczas sezonu.


Top Model 9 - Ernest i Karolina

Top Model 9 - Ernest i Karolina

Top Model 9 - Karolina, Maja, Mariusz

Top Model 9 - Karolina, Maja, Mariusz

Top Model 9 - Weronika, Dominic

Top Model 9 - Weronika, Dominic

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×