Szukaj

Top Model 9: odważniejszej sesji już nie będzie. Wieniawa pozazdrościła biustu uczestniczce, ale kto odpadł?

Top Model 9 - naga sesja

Top Model 9 - naga sesja

Top Model 9 - za nami kolejny, emocjonujący odcinek show. Kto odpadł z programu? Kto był najlepszy? Specjalnym gościem była Julia Wieniawa.

Top Model 9 – kolejny odcinek show za nami. Tym razem przed uczestnikami postawiono jedno z najtrudniejszych wyzwań – rozbieraną sesję. Specjalnym gościem, który miał ich w nim wspierać, była wszechstronnie utalentowana aktorka Julia Wieniawa.

Po ciekawych castingach i bootcampie, na którym nie brakowało emocji, wiemy już, kto powalczy o tytuł kolejnego polskiego Top Modela lub Top Modelki. Pojawiły się już pierwsze spięcia i osobiste utarczki, ale także rysuje się nam kilku faworytów. Po pierwszej eliminacji, show opuściła Wiktoria Chorążak. Najlepsi okazali się Gracja i Mikołaj, którzy wygrali pierwsze zadanie, a w sesji eliminacyjnej zachwycił Ernest.

W Domu Modelek pozostali:

 • Gracja Kalibabka,
 • Karolina Kuczyńska,
 • Dominik Bereżański,
 • Łukasz Bogusławski,
 • Karolina Płocka,
 • Dominic D’Angelica,
 • Mariusz Jakubowski,
 • Ernest Morawski,
 • Maja Siwik,
 • Agnieszka Skrzeczkowska,
 • Patrycja Sobolewska,
 • Mikołaj Śmieszek,
 • Weronika Kaniewska, która weszła do domu rzutem na taśmę, ze Złotym Biletem.

Wsparcie modele i modelki mogą znaleźć jak zawsze u Michała Piróga.

Top Model 9 – odcinek 5. Jak wypadli uczestnicy?

Jury w składzie: Joanna Krupa – przewodnicząca, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, bacznie obserwowali wszystkich uczestników dzisiejszego odcinka. Wspierani przez gości specjalnych, musieli podjąć decyzję, kto okazał się najlepszy.

Ralph Kaminski był gościem specjalnym w Top Model. Współpracował z uczestnikami podczas zadania, w którym robili okładki dla magazynu Glamour na jeden z trzech tematów: stop stereotypom, stop wykluczeniu, stop ograniczaniu wolności słowa. W jego grupie byli: Patrycja Sobolewska, Agnieszka Skrzeczkowska, Łukasz Bogusławski i Dominic D’Angelica. Wokalista wpadł na szalony pomysł, żeby okładka przyciągnęła wzrok i zaproponował, żeby zaszaleć z kostiumami.

W zadaniu pomogli także Marianna Kowalewska i Anna Gacek. Od kreatywności modeli i współpracy zależał efekt końcowy. Zadanie wygrała grupa Marianny.

Kolejnym zadaniem w dzisiejszym odcinku było zorganizowanie domowej sesji fotograficznej, popularnej szczególnie podczas pandemii wśród najlepszych marek i agencji na świecie. Połączeni w pary uczestnicy musieli przygotować domową, ale w pełni profesjonalną sesję i zrobić zdjęcia telefonem. Szindy i Michał Piróg wnikliwie obserwowali przebieg zadania. Trzeba przyznać, że nie modelom nie brakowało kreatywności. Zadanie wygrała Weronika.

W środowy wieczór sporo się działo. Organizatorzy przygotowali najtrudniejsze wyzwanie dla wielu uczestników – rozbieraną sesję. Uczestniczki i uczestnicy musieli przełamać wstyd i pokonać stres. Joanna Krupa, Julia Wieniawa i Michał Piróg wspierali ich podczas niełatwego wyzwania. Marcin Tyszka robił zdjęcia. Niespodziewanie podczas sesji otworzyła się Maja.

Ciałem zachwycił jurorów Dominic D’Angelica. Jego zdjęcie było jednym z lepszych.

Julia Wieniawa, która była gościem specjalnym, podziwiała zdjęcie Łukasza.

Kiedy pojawiło się zdjęcie Gracji, Julia Wieniawa wyznała, że zazdrości jej biustu.

Nagą sesję wygrała Patrycja. Po panelu jurorskim program opuścił Dominik Bereżański, który według jurorów poradził sobie tym razem najsłabiej.


Ernest Morawski - Top Model 9

Ernest Morawski - Top Model 9

Mikołaj Śmieszek - Top Model 9

Mikołaj Śmieszek - Top Model 9

c

Ernest Morawski - Top Model 9

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Uczestnicy fajni oprócz Gracji, wcale nie dziwie się ze jest na nią hejt skoro ma taki charakter. To nie jej ojciec jest winny a ona Brak szacunku do innych Mogła by odpaść jak najszybciej bo przez nią nie lubię oglądać tej edycji

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×