Szukaj

Top Model 8: Wyciekły nazwiska finalistów! To oni zamieszkają w Domu Modelek!

Top Model 8

Top Model 8

Ruszyła 8. edycja programu Top Model. Castingi wzbudzają spore emocje. Przybywają ciekawe osoby, a jury ma naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Zobaczcie, kto już dostał się do Domu Modelek. Lista uczestników przez przypadek trafiła do sieci.

Dwa tygodnie temu rozpoczęła się ósma edycja Top Model. O główną nagrodę powalczą finaliści, którzy zanim wprowadzą się do Domu Modelek, będą musieli przejść przez serię castingów. Po wyłonieniu najlepszej czternastki, w każdym odcinku poczynania uczestników będą oceniać goście specjalni. Na castingach pojawiło się mnóstwo młodych ludzi, którzy szukają przepustki do kariery.

Zobacz: Hubert Gromadzki obejrzał „Top Model 8” i już ma swoich faworytów. Komu kibicuje? [WIDEO]

Top Model 8 – uczestnicy. Wyciekła lista

Produkcja cały czas podgrzewa atmosferę, żeby wzbudzać większe zainteresowanie programem i co jakiś czas zdradza szczegóły na profilu Top Model. Już wiemy, że na pewno w Domu Modelek pojawi się Klaudia El Dursi, która otrzymała pierwszy w historii programu Złoty bilet. Zaczarowała jurorów swoją urodą i swoją historią. Internauci rozgryźli też kolejnych uczestników, którzy już na pewno powalczą o finał. Produkcja programu zdecydowała, że ujawni, kto dostał się do tzw. Domu Modelek. Okazuje się, że widzowie – mimo częściowo przysłoniętych zdjęć, błyskawicznie rozpoznali kto się ukrywa na fotografiach. W ramach konkursu domyślili się, że chodzi o:

  • Sandrę Dorsz,
  • Michała Gałę,
  • Denisa Chmielewskiego,
  • Olgę Kleczkowską.

Zobacz: Klaudia El Dursi dostała Złoty Bilet. Jest pierwszą uczestniczką programu „Top model”. Co wiadomo na jej temat?

8. edycja Top Model

Wszystkie odcinki Top Model 8 zostały już nagrane, poza wielkim finałem, który odbywa się na żywo. Wszyscy młodzi ludzie, którzy zgłaszają się na castingi do programu, zdają sobie sprawę, że już sam w nim udział jest przepustką do ewentualnej kariery. Nie każdy uczestnik musi ją robić w modelingu, czego przykładem są m.in. Jakob Kosel czy Karolina Gilon. Format jest wielka szansą dla ambitnych i zdeterminowanych młodych ludzi, którzy mają w życiu cel, żeby związać się z szeroko pojętymi mediami.

Zobacz: Dawid Woskanian z „Top Model” udzielił wzruszającego wywiadu. Jego słowa o walce z zespołem Tourette’a rozrywają serce


Top Model 8 - tajemniczy uczestnik 1

Top Model 8 - tajemniczy uczestnik 1

Top Model 8 - tajemniczy uczestnik 2

Top Model 8 - tajemniczy uczestnik 2

Top Model 8 - tajemniczy uczestnik 3

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×