Poważne zmiany w „Top Model”. Aż dziwne, że TVN dopiero po 10 latach wpadło na takie rozwiązanie. To ukłon w stronę jednej z uczestniczek

Top Model

Top Model

W Top Model 11 wprowadzono poważne zmiany. Produkcja wprowadziła nowość, którą już od dawna można zobaczyć w innych stacjach. Co na ekranach zobaczyli widzowie? To ułatwienie dla jednej z uczestniczek.  

Top Model to program, który od dekady przyciąga widzów przed telewizory. Program z każdą kolejną edycją cieszy się coraz większą popularnością. Cały czas nie brakuje bowiem kolejnych młodych osób, które marzą o karierze na wybiegu. Na castingu do 11. edycji programu po raz kolejny pojawiły się tłumy, ale w domu modeli i modelek mogli zamieszkać tylko ci, których wybrało jury.

Przed nowymi uczestnikami w następnych odcinkach pojawiają się coraz trudniejsze zadania. Już pierwsza odsłona programu dała im mocno w kość. Najpierw musieli się oni zmierzyć z metamorfozami. Tak rozpoczyna się każda kolejna edycja, a i tym razem nie zabrakło łez. Niektórzy na początku nie byli zadowoleni z tego, jakie decyzje podjął fryzjer. Jednak ostatecznie, każdy ocenił zmianę pozytywnie.

Poniżej możecie zobaczyć efekt przed i po metamorfozie.

Top Model 11: w programie wprowadzono zmiany. Jakie?

Top Model doczekał się już 11. edycji, a od pierwszej odsłony tego show sporo się zmieniło. Najpierw do programu dołączyli mężczyźni, a z czasem produkcja pokazała, że nawet osoby, które nie mają idealnego ciała, mogą znaleźć swoje miejsce w świecie mody. W odcinkach 10. edycji wzięła udział osoba z protezą nóg, natomiast teraz doczekaliśmy się modelki plus size.

Wśród uczestników jest także niesłysząca od dziecka Weronika Pawelec, która na co dzień posługuje się aparatem słuchowym, ułatwiającym jej kontakt z otoczeniem. Już po pierwszym odcinku pełnym trudnych zadań okazało się, że jest ona wielkim odkryciem programu i została jokerem. Fantastycznie bowiem wypadała na niełatwej akrobatycznej sesji zdjęciowej.

Prawdopodobnie ze względu na Weronikę w progamie wprowadzono ważną zmianę. Na ekranie po raz pierwszy pojawiła się tłumaczka języka migowego. Modelka w programie opowiadała, że chodziła do szkoły dla osób niesłyszących i długo żyła w ciszy. Zapewne ma też wielu przyjaciół, którzy śledzą jej losy w kolejnych zadaniach, dlatego stacja wyszła im naprzeciw i tłumaczy odcinek na język migowy. To dla nich zapewne wspaniałe ułatwienie.

Zauważyliście tę zmianę na ekranie? Nam udało się uchwyć to na zdjęciach.


Top Model 11. Tłumacz migowy

Top Model 11. Tłumacz migowy

Top Model 11. Tłumacz migowy

Top Model 11. Tłumacz migowy

Top Model 11. Tłumacz migowy

Top Model 11. Tłumacz migowy

Komentarze

 • Gość pisze:

  Źdrowia od leźenia i pachnienia zmarszczki się nie robią a kasa leci dlaczego nie chcą się uczyć wystarczy zapytać za odrą nie uznają tego nawet za rase ani cokolwiek a wystarczy jak habib zostać master lager i pracowac 8-16 za najniźszą źeby jezdzic porsche jednak 1 opcja najlepsza czeskie pseudo referendum ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Źdrowia od leźenia i pachnienia zmarszczki się nie robią a kasa leci dlaczego nie chcą się uczyć wystarczy zapytać za odrą nie uznają tego nawet za rase ani cokolwiek a wystarczy jak habib zostać magazynierem i pracowac 8-16 za najniźszą źeby jezdzic porsche jednak 1 opcja najlepsza czeskie pseudo referendum ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Lepiej wyglądali „przed” …dużo lepiej…

 • Gość pisze:

  Brawo Weronika, cała naturalna chce się patrzeć na tą kobietę .

Najczęściej czytane dziś

×