TVN odpowiada na zarzuty o ustawione wyniki „Top Model”. Upubliczniono głosy SMS. Jaka była różnica między Nicole a Dominiką?

Nicole Akonchong i Dominika Wysocka

Nicole Akonchong i Dominika Wysocka

Top Model 10. Zwyciężczynią jubileuszowej edycji została Dominika Wysocka. Fani programu nie są zadowoleni. A jak wyglądały wyniki głosowania?

W środowy wieczór odbył się finał jubileuszowej, 10. edycji Top Model. Modele i modelki przez 12 odcinków zacięcie walczyli o awans do kolejnych etapów programu. Telewizyjne show od wielu lat cieszy się ogromną popularnością, dzięki czemu, co roku nie brakuje chętnych, którzy chcą pokazać się szerszej widowni.

Top Model 10. Wyniki głosowania SMS

Od trzech edycji szczególnym wyróżnieniem jest Złoty Bilet, dzięki któremu kandydat pomija etap boot campu i od razu ma zapewnione miejsce w domu modeli i modelek. Taki przywilej otrzymały wcześniej Klaudia El Dursi i Weronika Kaniewska. W tym sezonie dołączyła do nich Weronika Zoń. Szczęśliwa czternastka walczyła w kolejnych etapach o dalszy udział. Ostatecznie do ścisłego finału udało się dotrzeć trzem kandydatkom: Nicole Akonchong, Julii Sobczyńskiej i Dominice Wysockiej.

Finał Top Model to również wielkie widowisko. Ostatni odcinek uświetniły występy znanych artystów. Na scenie pojawili się: Monika Brodka, Smolasty, a także Michał FOX Król. Gościem specjalnym była Monika Jagaciak, która zasiadła obok jurorów. Na wybiegu nie zabrakło także finalistów poprzednich edycji – m.in.: Patryka Grudowicza, Kasi Szklarczyk czy Karoliny Pisarek.

Głosami widzów 10. edycję programu Top Model wygrała Dominika Wysocka. Po programie na blond piękność spadła ogromna fala krytyki, ponieważ internauci uważają, że pozostałe uczestniczki bardziej zasługiwały na zwycięstwo:

 • Kiepska decyzja, nie wyróżniła się czymś w tej edycji szczególnie. Powinna wygrać Julia, przez cały sezon bardzo ciężko pracowała.
 • Kolejna Karolina Pisarek do kompletu. To nie wybory miss. Julia, zdecydowanie Polska nie jest na ciebie gotowa.
 • Szkoda, że nigdy nie wygrywa sprawiedliwość i ktoś, kto naprawdę na to zasługuje.
 • Za co ona wygrała? Za to, że nie każde zdjęcie jej dobre wychodziło, za to, że nie poszła we wszystkich pokazach? Serio? Nicol na każdym zdjęciu dobrze wyglądała i zasługiwała na to, a nie ona. Porażka totalna..

Produkcja Top Model postanowiła odpowiedzieć na zarzuty. Po raz pierwszy w historii widowiska opublikowano wyniki głosowania SMS-owego. Wynika z niego, że Nicole dostała 4% głosów mniej niż Dominika.

Top Model 10. Jak głosowali internauci?

Jednak i to nie uspokoiło fanów programu. Produkcja Top Model kilka dni przed finałem zapytała internautów o to, kto ma największe szanse na wygraną. Na Instagramie i Facebooku w komentarzach najczęściej wspominano o Nicole oraz Julii, która jako pierwsza odpadła z finału.

Fani formatu nie ukrywali rozgoryczenia. Przypomnijmy, że finalistka 4. edycji – Marta Sędzicka, również zarzuciła, że program wygrywa zawsze ten sam typ urody. Więcej pisaliśmy o tym tutaj.

A wy uważacie, że Dominika Wysocka zasługiwała na wygraną?

Dominika Wysocka w Dzień Dobry TVN:


Dominika Wysocka

Dominika Wysocka

Nicole Akonchong

Nicole Akonchong

Julia Sobczyńska, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński

Julia Sobczyńska, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński

Komentarze

 • Ed pisze:

  Nicole the best off!!!!

 • Ona pisze:

  Ustawione i tyle …Tez tak uważam . Nicol , Julia ale nigdy Weronika .

 • Gość pisze:

  Wygrała polska Ksenofobia. Za trudne słowo, że mi tego komentarza poprzednio nie zamieszczono?

 • Gość pisze:

  W finalnej rozgrywce wygrała Ksenofobia.

 • Ego pisze:

  Ona i tak nie zrobi kariery. Julia Nicol są klepnięte przez światowe agencje .

 • Teresa pisze:

  Cieszę się, że Dominika wygrała…piękna, delikatna dziewczyna- tyle…

 • Tadek niejadek pisze:

  Biedne dzieci. Żadnej kariery nie będzie,jeżeli tyłka nie nadstawisz. Czeka was reklamowanie na Instagramie jakiś kremów,batonów i innych g… wsuwanych wam.naxsile przez TVN. Za zerwanie umowy grożą ogromne kary , dlatego te biedne dziewczyny oficjalnie tylko; och,ach, a tak.naprawde to.wielkie gówno ten cały Top Model. Paulina Papieska miała rację, że to rzuciła..Już mi się rzygać chce jak show biznes oszukuje te biedne dziewczyny z prowincji. Taka Sandra Dorsz, toż to biedne dziecko, aż boli.jak wychudła a kariery jak nie było tak nie ma. Reklamuje za jakieś grosze chipsy i kremy z Hebe. To samo Patrycja Sobolewska. Fajna dziewczyna, zrobiłaby karierę jako właścicielka albo projektantka wnętrz . Smiszek.i ten co wygrał.wczesniej mają wyjebane na ten cały modeling …i dobrze. Dziewczyny!!!! odkrywacie w sobie talenty i nie dawajcie sobą manipulować w tym.pedalskim świecie!!!??

 • Oliwka pisze:

  Nicole i tyle na temat

 • Gość pisze:

  Bardzo dobrze ze nagroda pryzpadla polskiej dziewczynie. Dominika zachwyca urodą kulturą dobrocią .ja jej wroze karierę.

 • Gość pisze:

  Dajcie spokój z tą Nicole. Polacy jak dzicz każda opalona uważają za „egzotyczna modelkę”… W Europie Zachodniej taka Nicole nikt nie zauważy na ulicy, bo np. we Francji czy Niemczech co druga murzynka czy Arabka jest ładniejsza. Niestety, w Polsce nie ma nikogo, kto by mógł zostać prawdziwa modelka czy modelem ze światowych wybiegów. Uroda Polek / Polaków jest zwyczajna i powtarzająca się, ale nie promujcie tych przeciętnych, lecz o innym kolorze skóry bo to jest niesprawiedliwe, wręcz disgusting.

 • Titty pisze:

  Wygrana Julii albo Nicole byłaby jak najbardziej OK. Dominika jest tak przeciętna, że w świecie mody nic nie ugra. Długo myliła mi się z Weroniką, Titty kolor włosów je różnił. Bardzo często kariery po TM robili ci „przegrani”, tak że luz. Życie zweryfikuje.

 • Titty pisze:

  Wygrana Julii albo Nicole byłaby jak najbardziej OK. Dominika jest tak przeciętna, że w świecie mody nic nie ugra. Długo myliła mi się z Weroniką, tylko kolor włosów je różnił. Bardzo często kariery po TM robili ci „przegrani”, tak że luz. Życie zweryfikuje.

 • Sing pisze:

  A dlaczego nikol miała wygrać? Za cały czas mówienie jak mysza tkank you? Umysłowo też średnio rozwinięta w przeciwieństwie do wygranej.. Także , ten ….

  • Gośćdana pisze:

   A to miało być miss Polonia?liczyły się pokazy,a nie wypowiedzi,Nicol i Julia były najlepsze!!

 • Game Over pisze:

  Po pierwsze – wypowiedzi jury też są fikcją. Oni typują niby że inaczej od publiczności, a tak naprawdę wiedzą z góry kto ma wygrać, więc dla odwrócenia uwagi „typują” przegraną. Żeby właśnie tępy widz myślał to co oni chcą, aby myślał. Nigdy w żadnym programie nie zweryfikujemy czy pokazane głosy są prawdziwe. Po drugie – właśnie te wyniki i ich pokazywanie to kolejna fikcja. Wreszcie po trzecie – przestańcie to oglądać i nabijać kase próżnym ludziom.

 • Gość pisze:

  Nikol powinna wygrać

  • Gość pisze:

   Jesteście niesprawiedliwi przecież Dominika miała najmniej punktów od jurorów,a Nicole miała najwięcej więc o co macie pretensje. Przecież to wy głosowaliście i to wasz wynik.

 • Niki pisze:

  Dominika jest przeciętnej urody. Wygrać powinna Nikola, jej urodę docenił świat mody, ale nie Polacy

 • Asia pisze:

  A ja takich programów nie oglądam i nie mam żadnych problemów z tym, kto wygrał a kto przegrał. Przecież większość tych programów bazuje na naiwności oglądających, którzy myślą, że od nich dużo zależy i potem kłócą się na forach. Ludzie, wyluzujcie i zajmijcie się swoim życiem, bo w nim możecie zmienić najwięcej.

 • Goś pisze:

  Najlepsza i najbardziej fotograficzną Julia

  • Gość pisze:

   Trzymałam kciuki za Nicole 🥺

  • Gość ace pisze:

   Zgadzam się w 100% też głosowałam na Julię uważam że była najlepsza z całej trójki najbardziej dojrzała jako modelka! z każdej sytuacji wychodziła obronną ręką

 • Gość pisze:

  Ja głosowałam na Dominikę, nie rozumiem insynuacji typu, ustawione albo fałszywe wyniki. Trochę to nieuczciwe w stosunku do tych którzy uczciwie wysyłali sms

  • Gość czyli ktoś. pisze:

   Tak samo stara jak matka.
   Julii bardziej sie należała wygrana. Lepiej pracowala niż ta Dominika. Ustawka jak nic.

 • Gośćtrue pisze:

  Przeciętna